Ana Sayfa / Saç / İlginizi Çekecek 25 İddialı Ombre Modeli

İlginizi Çekecek 25 İddialı Ombre Modeli

Ombre saç modelleri , son zamanların trendleri arasındaki yerini aldı. Birçok modeli bulunan ombre, rengine göre saçlara doğallık, ışıltı, hareket ve renk katıyor. Saçlara, diplerden uçlara doğru yumuşak geçişler kazandıran bu teknik ile ilgili ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz 25 farklı ombre saç modelleri listesi hazırladık.. Bu ombre saç modelleri  hem size bir ilham olacak hem de değişim için cesaret verecek.
Sonraki Geri

Koyu Saçlar İçin Ombre koyu saçlar için ombre

Uzun bob kesimiyle şekillendirilmiş koyu renk saçlarınızı ombreyle renklendirmek istiyorsanız, sıcak renk tonlarından olan karameli denemenizi tavsiye ederiz. Özellikle de buğday ve bronz tene sahip olan hanımlara bu tonlarla yapılan renklendirme mükemmel bir uyum sağlayacak.

Kısa Sarı Saçlar İçin Ombre kısa sarı saç ombre

Kısa saçlardan hoşlanan kadınların en yaygın tercihlerinden biridir bob kesim. Özellikle de açık renklerde daha iddialı görünen bu modeli,  birbirine yakın sarı tonlarından yapılacak ombreyle hayalinizdeki görünüme dönüştürebilirsiniz.

Opel Pastel Tonlarda Ombre pastel tonlarda ombre

Renkli kişiliklerini saçlarına da yansıtmak isteyenler için güzel bir örnek. Birbirinden farklı pastel tonlarla yapılan ombre, özellikle de uzun saçlarda iddialı bir görüntü sergileyecek. Sıradan ve klasik renklerden sıkılanlar için bu rengarenk saçlar güzel bir değişim olacak.

Pembe Ombreli Saç pembe ombreli saç

Doğal saçlarınızı renklendirmek istiyorsanız, buna ombreyle başlamanızda fayda var. Koyu renk saçlarınızı diplerde koruyarak yarıdan itibaren atılacak pembe ışıltılar, hem saçlarınıza renk katacak hem de sizin daha cesur bir görünüme bürünmenize katkı sağlayacak. Bu tonlamaya saçlarınızda sahip olmak istiyorsanız ten renginize de uyumlu olup olmayacağına dikkat etmeniz gerekiyor.

Metalik Renklerde Ombre metalik renklerde ombre

Ametist taşlarınların ilham alınarak hazırlanan bu model, hoş bir renk dizisini gözler önüne seriyor. Ayrıca metalik tonların yumuşatılarak saçlara uygulanması sonucu ortaya çıkan bu modelde saçlarınız hem parlak hem de canlı bir görünüm kazanacak.

Koyu Saçlar İçin Ombre koyu saçlar için ombre

Uzun bob kesimiyle şekillendirilmiş koyu renk saçlarınızı ombreyle renklendirmek istiyorsanız, sıcak renk tonlarından olan karameli denemenizi tavsiye ederiz. Özellikle de buğday ve bronz tene sahip olan hanımlara bu tonlarla yapılan renklendirme mükemmel bir uyum sağlayacak.

Kahverengi Saça Ombre kahverengi saça ombre

Şampanya ve karamel tonlarıyla hazırlanan ombre, kahverengi zemin üzerinde mükemmel bir uyum sergiliyor. Doğal tonlarda hazırlanan bu saç, her ten rengine de uyumlu bir forma sahip. Açık ve koyu tonların son derece ölçülü olarak kullanıldığı model, özellikle de dalgalı saçlarda fazlasıyla doğal bir görünüm sergileyecek.

Koyu Tonlardan Açık Tonlara Ombre koyu tonlardan açık tona ombre

Koyu renk zemin üzerine, sıcak geçişlerle hazırlanan bu ombreli saç modeli, koyudan açık renge doğru uzanan o ton farklılıklarını mükemmel şekilde gösteriyor. Her boydaki saça uyum sağlayabilecek olan bu geçişler, ten rengine göre farklı tonlarla da denenebilir.

Mor Ombre mor ombre

Kısacık saçlarında iddialı ve farklı bir renk görmek isteyenler, moru deneyimleminizi tavsiye ederiz. Morun farklı tonlarıyla yapılan ombre, sizin daha modern bir görünüm kazanmanızı sağlayacak. Ruhunuzu saçlarınıza da yansıtmak istiyorsanız ve renkli bir dünyaya sahipseniz, bu model size çok uyum sağlayacak.

Kahverengi Üzeri Kırmızı Ombre kahve kırmızı ombre

Kırmızının cazibesini saçlarında hissetmek isteyenler, kahverengi ile kızıl tonlarının bir arada kullanıldığı bir ombreye ne dersiniz? Diplerde doğal renk olan kahverenginin kullanıldığı, uçlara doğru ise kırmızılığın arttığı bu saçlar, her zaman cesur görünmek isteyenler için ideal. Koyu ve açık tene de uyumlu olacak olan bu model, dikkatleri de üzerine çekecek.

Doğal Kül Kahverengi Ombre doğal ombre

Zeminde küllü tonlarda bir rengin tercih edildiği bu modele uygulanan sarı ve kumral tonlarındaki ombre, saçlarda ışıltılı bir görünüm yakalanmasına yardımcı oluyor.  Kıvırcık, düz ve dalgalı saçlar için de son derece uygun bir renklendirme.

Aydınlatıcı Ombre aydınlatıcı ombre

Temelde koyu bir renge sahip olan bu model, uçlarına eklenen karamel tonlarıyla doğal bir ışıltı kazanıyor. Ayrıca bu model size, uzun zaman kullanım imkanı da sunuyor. Her cilt tonuna da uyum sağlayabilir.

Kahverengi Saça Sarı Ombre kahverengi saça sarı ombre

Bu model, klasik bir saç tasarımını sembolize ediyor. Uzun ve dolgun saçlarda daha da gösterişli bir görünüm sergileyecek olan bu modelde kullanılan sıcak tonlar, yumuşak geçişlerle saça ekleniyor. Hem klasik hem de doğal bir görünüm sergileyen bu modeli, uzunca bir zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kırmızı Ombre kırmızı ombre

Kızıl tonlarıyla hazırlanan ombre, parlaklığın ve yoğunluğun ön planda tutulduğu bir modeli ortaya çıkarıyor. Kendinizi daha cazibeli ve iddialı hissetmenizi sağlayacak olan bu model, açık renkli tenlerde daha da hoş bir görüntü sergileyecek.

Yumuşak Bakır Tonlarda Ombre bakır ton ombre

Yumuşak tonlarda bakır ve kızılla hazırlanan bu model, saçlarında sıcak renk tonlarıyla eğlenceli bir tarz yakalamak isteyenler için ideal. Bu tonlarla hazırlanmış saçlar genellikle açık tenli hanımlarda kendini daha ön plana çıkarabiliyor.

Kısa Gümüş Ombre kısa gümüş ombre

Son zamanların en trend renklerinden olan gümüşün kullanıldığı bu model, kendine güvenen ve farklı görünmekten hoşlananlar için çok uygun. Gümüşün açık ve koyu tonlarıyla yapılan ombrede saç diplerindeki rengin karanlık görünümü gizemli bir hava da katıyor.

Renkli Ombre renkli ombre

Tavuskuşunun renkli kuyruğunu andıran bu ombre, sizi sıradanlıktan tamamen uzaklaştırarak, dikkat çekici bir forma sokacak. Mor, yeşil, pembe ve mavinin farklı tonlarının bir arada kullanıldığı bu model, çılgın ruhlu kadınların tercihi olacak.

Kırmızı Tonlarda Ombre kırmızı ombre

Saçlarınızda ateşli ve cazibeli bir görünüm arzuluyorsanız, kesinlikle kızıl ve bakır tonlarıyla hazırlanan ombreyi deneyimlemelisiniz. Diplerden uçlara doğru sıcak ton geçişlerinin uyarlandığı bu model, uzun ve dolgun saçlarda kendini daha iyi gösterecektir.

Siyah Üzeri Pembe Ombre pembe ombre

Pembe ile siyahın uyumunu gözler önüne seren son derece şık bir saç modeli. Zemindeki siyahın üzerine pembenin koyu tonlarıyla yapılan ombre, son derece uyumlu ve hoş bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor.

Doğal Balyaj balyaj saç

Son derece doğal ve fazla bakım gerektirmeyen bir model. Her saçta hoş bir görüntü sergileyecek olan bu model, kullanılan renklerin doğallığıyla ön plana çıkıyor. Düz bırakıldığında sofistike bir görünüm sergileyen bu saçlar, kıvır kıvır bir forma sokuldukları zaman ise  daha iddialı bir model haline gelecek.

Siyah Saça Mavi Ombre mavi ombre

Mavi ve siyahla hazırlanan ombre, eğlenceli bir görüntü sergiliyor. Hem kısa hem de uzun saçlara uyumlu olan bu model, iki renk tonu arasındaki mükemmel dengeyi de gözler önüne seriyor.

Yumuşak Kahve Tonlarında Ombre yumusak-kahve-ombre

Çok boyutlu ve yumuşak kahverengi tonlarıyla hazırlanan ombre, kademeli geçişlere sahip. Özellikle de doğal dalgalarla hareketlendirilen saçlarda şık bir görüntü sergileyen bu model, her cilt rengine de uyumlu.

Siyah Saça Yeşil Ombre yeşil ombre

Yeşilin iddialı görünümüne saçlarında yer vermek isteyenler, bu model sizin için ilham kaynağı olacak. Siyah zemin üzerine yeşilin ışıltılı tonlarıyla yapılan ombre, özellikle yaz ayları için uygun bir görselliği ortaya çıkarıyor.

Siyah Üzeri Kiraz Kırmızı Ombre Saç Modelleri kırmızı ombre

Siyah ile vişne renginin uyumu, bu modelle gözler önüne seriliyor. Koyu kahverengi zeminin üzerine atılan kızıllıklar, son derece doğal ve şık görünüyor. Böyle bir ombrenin hayali kuranlara verebileceğimiz tavsiye mutlaka bunu uzun saçlara uygulatmaları olacak.

Gümüş Saç Ombre gümüş ombre

Koyu renge sahip saçlarınızın üzerine en iddialı renklerden olan gümüşü eklediğinizde ortaya bu göz kamaştıran uyum çıkacak. İlk kez ombreyi deneyimlemek isteyenler için farklı ve hoş bir tercih olabilir.

Sarı Tonlarda Ombre Saç Modelleri sarı tonlarda ombre

Sarıdan vageçemeyenler ama saçlarının da yıpranmasını istemeyenler, bu model size hitap ediyor. Doğal saç renginizi diplerde koruyarak, sarı tonlarıyla yaptıracağınız ombre sizi son derece modern bir görünüme kavuşturacak.

Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Rengi Modelleri

Küllü Kumral Saç Rengi Modelleri

Kadınların bu hayatta en sevdiği şey saç renkleri ile değişiklik yapmadır. Bununla birlikte her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.