Ana Sayfa / Saç Bloğu / Palette Saç Boyası
Paletta Saç Boyası

Palette Saç Boyası

Palette saç boyaları, ünlü Schwarzkopf firmasının markasıdır. Tüm dünyada kadınların en çok tercih ettiği saç boyası markalarından biri olan Palette saç boyası ürünleri, doğal renklerden oluşan geniş bir renk skalasına sahiptir. Saçları boyamanın yanı sıra, doğal bakımlarını da gerçekleştiren Palette saç boyası, en profesyonel saç bakım ürünlerinden biridir.

Palette saç boyaları, saçlarında parlak ve canlı bir görüntüye sahip olmak isteyen kadınlar için en iyi seçenektir. Doğal kahve renkleri tonlarını, göz alıcı kızıl tonlarını, sarı tonlarını, bakır tonlarını ve siyah tonlarını Palette saç boyaları ürünlerinde bulmak mümkündür. Her kadının saç bakımında ihtiyacı olan renk tonlarına sahip olan ünlü markanın ürünleri, aynı zamanda uygun fiyatları ile de piyasada bulunmaktadır.

Son derece gelişmiş olan laboratuvarlarda, uzman ekiplerin çalışmaları ile oluşturulan Palette saç boyası ürünlerinin formülleri, saça doğal bir görünüm sağlayan özel birleşimlerden oluşmaktadır. Palette saç boyaları, boyama esnasında saçı besler ve kırılmaları önler. Kozmetik sektöründe kısa sürede en üstlerde yer almayı başaran ünlü marka, günümüzde de en çok satılan saç boyaları arasında yer almaktadır.

Palette Saç Boyası Renkleri

Palette saç boyası renkleri oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip bulunmaktadır. Saçların canlı ve dolgun görünmesini sağlayan Palette saç boyası ürünleri, aynı zamanda özel formülleri sayesinde saçların doğal bir renge sahip olunmasını sağlamaktadır.

Palette saç boyaları formüllerinde bulunan özel besleyici yağlar, saçların daha parlak görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca içeriğinde bulunan, keratin ve pantenol sayesinde saçlar daha çabuk uzamaktadır. Palette uzman ekiplerinin oluşturduğu renk tonları, kadınların ulaşmayı istedikleri doğal renklerin tümünü kapsamaktadır.

Palette saç boyaları; Koyu kahve, açık ton kahve, çikolata kahve, siyah, koyu kızıl, kestane tonları, kumral, sarı ve sarı tonları olmak üzere farklı renk seçeneklerinde bulunmaktadır. Kadınların istediği tarza bürünebilmesi için kullandıkları Palette saç boyaları, tüm dünyada en çok satan saç boyası markaları arasında yer almaktadır.

Palette saç boyaları boyandığı andan itibaren, %100 olan beyaz kapama özelliği ile 8 hafta süreyle saçlarda kalıcılık sağlamaktadır. Boyama sonrasında saç boyası kutusunda bulunan argan yağlı saç kremleri sayesinde, saçın daha dolgun ve canlı renklerle bürünmesine yardımcı olmaktadır.

Palette Saç Boyası Renk Kataloğu

Tüm dünyada ki kadınların favori saç boya markalarından biri olan Palette saç boyaları birçok renk seçeneğine sahiptir. Özellikle kuaföre gitmeyip, evde saçını boyamak isteyen kadınları için uygulama kolaylığı ile de Palette saç boyaları tercih edilmektedir. Kadınların ruh hallerine uygun olarak, geniş bir renk tonu seçeneğine sahip olan Palet saç boyası renk kataloğu şunlardan oluşmaktadır.

Palette saç boyası renk kataloğunda, Palette Deluxe renk serisine şu renkler bulunmaktadır. Gece Mavisi (1-1), Koyu Kahve Saç Boyası (3-0), Çikolata Kahve Saç Boyası (3-65), Kahve (4-0), Büyüleyici Kahve (4-65) Koyu Kestane (4-68), Patlıcan Moru Saç Boyası (4.99), Işıltılı Çikolata (5-5), Sıcak Çikolata Saç Boyası (5-60) Kestane (5-68), Şarap Kızılı (5-889), Koyu Kumral ( 6-0), Göz Alıcı Kahve (6-65), Kahve Bakır ( 6-70), Küllü Kumral ( 7.1), Altın Parıltılı Toffee (7-65), Bal Köpüğü ( 8-0), Kahve Köpüğü ( 8-65), Titan Sarı ( 12-2), Platin Sarısı (10-2)

Palette saç boyası renk kataloğunda, Palette doğal renkler serisinde ise şu renkler bulunmaktadır. Kızıl Çikolata (3-68), Altın Kakao (4-60), Fındık Kahvesi (5-0), Bronz Kahve (6-68), Bal Saç Boyası (7,0), Açık Papatya (10-0), Tarçın Bakır (8,77), Bronz Kahve (6-70), Sahra Sarısı (9-4), Tarçın Kahve Saç Boyası (7-57)

İlgili Haber : Yüzdeki Saç Boyasını Ne Çıkarır

Palette Göz Alıcı Renkler Serisi

Birçok farklı saç boyası renk tonuna sahip olan Palette markasının, göz alıcı renkler serisinde ise şu ürünler bulunmaktadır. Siyah (1-0), Koyu Kahve (3-0), Çikolata Kahve (3-65), Açık Tonda Kahve (5-0), Koyu Kızıl (4,88), Kestane Saç Boyası (5-68), Güz Sonbahar Kızılı (6-88, Kumral (7-0), Yoğun Bakır (7-77), Açık Kumral (8-0), Ana Sarı Renk (9-0), Küllü Açık Sarı (10-1), Altın Çikolata (7-65), Işıltılı Kızıl Kahve (5-57), Çilekli Çikolata (6-70)

Palette Gece Mavisi

Palette Gece Mavisi saç boyası (1-1) numarası ile satılmaktadır. Sekiz haftaya kadar kalıcılığını koruyan Palette Gece Mavisi saç boyası, üstün performanslı renk pigmentlerinden oluşmaktadır. İçeriğinde bulunan marula yağı ile %100 beyaz kapama özelliğine ve ışıltılı bir parlaklığa sahiptir. Palette Gece Mavisi son senelerde kadınlar arasında en çok tercih edilen saç boyası renklerindendir.

Palette Gece Mavisi (1-1) saç boyası, uygulama sırasında da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Evde dahi Palette saç boyalarını saça uygulaması çok kolay olup, saç boyası kutuları; krem saç boyası, oksidan krem ve boyama sonrası bakım için saç kreminden oluşmaktadır.

Evde Palette Gece Mavisi saç boyasını saça uygulamak için, öncelikle bir adet saç boyama fırçası, saç boyasını karıştırmak için bir kâse, dişli tarak, bir çift ameliyat eldiveni ve boyama sırasında üstümüzü boyadan koruyacak giysi gerekmektedir.

Boyama öncesinde enseye, alına ve kulakları dış kısmına vazelin sürülmesi, boyanın cilde temasını ve leke bırakmasını önceleyecektir. Boyama işine başlamak için ilk önce boya karıştırma kabına (1-1) Gece Mavisi krem saç boyası ve oksidan krem konularak iyice karıştırılır. Yıkanmamış olan kuru saçlar tutamlara ayrılarak, saç boyası saçın her tarafına fırça yardımı ile yedirilir.

Bütün saç boyandıktan sonra 30 dakika bekleme süresi vardır. Bu sürenin sonunda ılık su ile saçlar biraz ıslatılarak, dişili tarak ile saçlar taranır. Tarama işi sona erince, ılık suyla bütün saç yıkanarak boya kalmayana kadar iyice durulanır. Durulanan saça, saç boyama kutusunda yer alan bakım kremi uygulanarak 2 dakika kadar bekletilir. Sürenin sonunda saç kremi durulanarak, saç şampuanla yıkanır. Böylelikle saç boyama işi sona ermiş olur. Palette saç boyasının sekiz hafta kalıcı olmasını daha rahat sağlamak için, bu süre içerisinde boya koruyucu şampuanların kullanılması gerekmektedir.

Bu habere de bakabilirisiniz

sülfat

Sülfat Nedir? Sülfatsız Şampuanların Faydaları

Pek çok insan, kullandıkları şampuanların içerisinde ne bulunduğunu son dönemlerde bir hayli merak ediyor. Kimyasal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir