Ana Sayfa / Saç / En İyi Saç Ürünleri / Saç Sağlığı İçin 3 mükemmel Ürün

Saç Sağlığı İçin 3 mükemmel Ürün

Sağlıklı ve Bakımlı Saçlar her zaman kişinin kendine olan güvenini arttırır. 2004 yılında Pat Parsi ve Danielle Rouso tarafından kurulan Billy Jealousy, birçok alanda hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden ürünler üretiyor. Saç, sakal ve traş ürünleriyle erkeklere, yüz, vücut ve dövme ürünleriyle de hem erkeklere hem de kadınlara sağlıklı çözümler sunuyor. En önemlisi ise Billy Jealousy, hemen hemen herkesin yaşadığı saç sorunları için mükemmel formüller üretiyor. Tüm ürünler sağlıklı saçlara kavuşulmasını sağlayacak nitelikte.

Fuzzy Logic İle Saç Dökülmesine Son

Erkekler ve kadınların en çok şikayet ettiği konu tabi ki saç dökülmesi. Billy Jealousy, işte bu soruna ürettiği eşsiz formülle dur diyor. DHT bloke edici maddelerle zenginleştirilmiş, benzersiz formülü sayesinde saç dökülmesine karşı en etkili ürünlerden olan Fuzzy Logic, temel içeriği olan Mentil Laktat ve Nane Yağı ile saç üreten hücrelerin üzerinde DHT oluşumunun engellenmesine yardımcı oluyor. Saça hacim de veren Fuzzy Logic, saç derisi ve saçta birikmiş kalıntıları çözüp, gözenekleri temizleyerek kan dolaşımının hızlanmasına da yardımcı olur.  

Cashmere Coat Saç Kremi İle Saçlar Daha Güçlü

Quaternium-18, limon özü ve yoğun nane içerikli saç kremi Cashmere Coat, saçı ve deriyi onarırken aynı zamanda saçın kıl gövdesini de güçlendiriyor. Bu sayede saçlar kolayca taranıyor ve parlıyor. Eşsiz formülüyle saça gücünü geri kazandıran saç kremi ekstra olarak nem, hacim ve parlaklık da veriyor.

Hair Raiser Losyon İle Saç Kökleriniz Canlanacak

Swertia & Meyankökü Özü,  Methyl Nicotinate, Phellodendron Amurense Bark, Squalane ve Tetrahexyldecyl Ascorbate içeren losyon, saç kalınlığını, kuvvetini ve canlılığını arttırarak saç köklerine gerekleri besinleri verir ve sağlıklı saç oluşumuna yardımcı olur. Nemlendirme özelliğe  de sahip olan Hair Raiser Losyon, yağsız bir nemlendirici ürünüdür.

Saç Bakımı Önerileri

Gün geçtikçe zayıflayan ve yıpranan saçları canlı formuna kavuşturmak için mutlaka saç bakım ürünlerinden faydalanılmalı. Saç Bakım Ürünleri; saçları besleyerek koparak dökülmelerin önüne geçecektir. Saç bakım ürünlerini düzenli kullanmalısınız. Saç bakım ürünlerini kullanmanın yanında beslenmeye de dikkat edildiği zaman kusursuz saçlara sahip olmanın önünde bir engel kalmıyor

Bu habere de bakabilirisiniz

Genel Yaşlanma Önleyici Yoğunlaştırıcı Serum nedir

Yaşlanma Önleyici Ürünler Nuxe’den

Yaşlanma önleyici ürünler konusunda kozmetik sektörünün güvenilir ismi Nuxe ile tüm kadınların en büyük korkularından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir