Ana Sayfa / Saç / Ters Bob Saç Modelleri
Ensede Ters Bob Saç Modeli

Ters Bob Saç Modelleri

Ters Bob Saç Modelleri, Kısa saç kullanmayı seven ve saçlarında değişiklik yapmayı düşünen kadınların en gözde saç kesimleri arasındadır. Özellikle yaz aylarında oldukça ferah ve pratik bir kullanım sunan bob model saç kesimi, saçlarda özgürlük hissi sağlarken modern görünümüyle dikkat çekmek isteyen kadınların favori saç modelleri arasında yer alıyor. Blonde ters bob: Oldukça şık ve modern bir duruşa sahip olan model, sarı ve kısa saç kullanmayı seven kadınların e gözde stilleri arasında yer alıyor. Saçlara çok fazla zaman harcamadan pratik bir kullanım sunan stilde saçlar daha çabuk kurutularak saçların ısıdan zarar görmesi de engelleniyor.   Oval bob: Bu modelde arkalar ense bitiminde bırakılırken ön tara çene hizasında kalıyor. Kusursuz bir harmonik geçişle hem modern hem Retro havası yaratmak mümkün olabiliyor. Düz bir fönle kısa süre içerisinde şekillendirilen oval bob saç modeli, kusursuz ve modern görünmek isteyen kadınların en favori saç modelleri tercihleri arasında yer alıyor. İlgili Link : Küt Saç Modelleri XS Shag: Saç dünyasında yeni nesil sitil ikonalarının öne çıkardığı modelde kısa çok katlı bir kesim söz konusu. Perçemlerle birleşerek oldukça cool bir hava yaratan XS shag, kadına umursamaz bir hava katarken, ultra modern görünümüyle kadını cazibenin merkezi haline getiriyor. Perçem ve katlarla dağınık kısa saç topuzlarında joker olarak görülen bu stilde, saç köpüğüyle şekillendirilen saçlar oldukça pratik bir kullanım sunuyor.   Asi bob: Çene hizasında biten kesimiyle güçlü bir duruş sağlayan asi bob modeli, asi ve umursamaz görünmeyi seven kadınların ve genç kızların favori stilleri arasında bulunuyor. Bob kesimin en kusursuz modelleri arasında bulunan stil, dünyada birçok sinema ve TV yıldızı tarafından tercih ediliyor.  
Sonraki Geri
Ters Bob Saç Modeli Ters Bob Saç Modeli Bob saç modellerinin en önemli özelliği ufak tefek oynamalarla her yüz tipine gidecek bir modelinin muhakkak olmasıdır. Yapmanız gereken tek şey sizin için doğru görünümü yakalamak.
Uzun Ters Bob Saç Modeli Uzun Ters Bob Saç Modeli Saçlarınızı çık kısa görmeye henüz hazır değilseniz, bu modelin sırt ve ön kısmı alıştınız uzunluğu korurken arka kısmın kısalarak gelmesi şık görünüm elde etmenizi sağlayacak aynı zamanda hazır olduğunuzda saçlarınızı daha kısa bir kesime hazırlamış olacaksınız.
Kısa Ters Bob Saç Modeli Kısa Ters Bob Saç Modeli Tercihi kısa saç modelleri olan kadınlar için  bu model mükemmel bir seçim olabilir. Yüz tipinize göre saçın ön kısmını çene hizanızda yada elmacık kemiklerinize hizalayarak bırakabilirsiniz.
Katmanlı Ters Bob Saç Modeli Katmanlı Ters Bob Saç Modeli Saçlarınızda modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız, ters bob saç modelinize dalgalı katmanlar oluşturarak bu görüntüyü elde edebilirsiniz. Katmanların saçın hem ön kısmında hem arka kısmında olması saçı olduğundan  daha hacimli ve çekici gösterecektir.
Kahküllü Ters Bob Saç Modeli Kahküllü Ters Bob Saç Modeli Bob Saç Modelleri kahkul ile birleştirildiğinde göz alıcı ve inanılmaz derecede şık görünür. Eğer tercihiniz burdakin den daha yumuşak bir görünüm ise kahküllerinizi yan kısımda kullanmayı deneyebilirsiniz.
Kıvırcık Ters Bob Saç Modeli Kıvırcık Ters Bob Saç Modeli Saçlarınızın kıvırcık olması kısa saç modelleri arasında seçim yapamayacağınız gibi bir ön yargı oluşturdu ise bunun tam aksini ispat edecek bir saç modeli seçtik sizin için. Bu tarz bir kesimle buklelerinizi tüm hacmiyle sergileyebilirsiniz.
Orta Uzunlukta Ters Bob Saç Modeli Orta Uzunlukta Ters Bob Saç Modeli Kısa görünümlü bir saç modeli istiyor aynı zamanda da feminen görünümünüzden taviz vermek istemiyorsanız çene altında biten bu saç modeli tam olarak size aradığınız görünümü sağlayacaktır.
Omuz Uzunluğunda Ters Bob Saç Modeli Omuz Uzunluğunda Ters Bob Saç Modeli Kalın telli saç yapısına sahipseniz, omuz hizasında bırakılan bu saç modeli saçlarınızı hem düzenli gösterecek aynı zamanda da yüz hatlarınızı ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır.
Ensede Ters Bob Saç Modeli Ensede Ters Bob Saç Modeli Traşlı görünümlü bir ense ile dolaşmak herkes için çok ideal bir fikir olmasa da bireysel ve cesur görünmeyi tercih edenler için ideal bir seçenek olacaktır.
Sarı Tonlarında Ters Bob Saç Modeli Sarı Tonlarında Ters Bob Saç Modeli Sarı renk tonlarının iddaalı duruşu ile bob saç kesimi birleştiğinde ortaya şık bir görünüm çıkacaktır.
Yan Görünümlü Ters Bob Saç Modeli Yan Görünümlü Ters Bob Saç Modeli Uzun ve keskin bir yüz hattına sahip iseniz, yuvarlatılarak kesilmiş ve yanlara doğru uzun bırakılmış bir saç modeli sizi feminen gösterecek aynı zamanda yüzünüze de yumuşak bir ifade katacaktır.
İnce Saçlar İçin Bob Saç Modelleri İnce Saçlar İçin Bob Saç Modelleri İnce telli bir saç yapısına sahip iseniz , bob saç modelinizin boyunu çene boyu yada biraz daha uzun bir boyda kullanmalısınız. Böylece saç görünümünüz aşırı ince olmayacaktır.
Dalgalı Ters Bob Saç Modeli Dalgalı Ters Bob Saç Modeli Dalgalı bir saç görünümü ile bob kesim bir saç modelinin birleşimi her zaman mükemmel sonuç verecektir.
Kısa Katmanlı Ters Bob Saç Modeli Kısa Katmanlı Ters Bob Saç Modeli Özellikle kalp yüz şekline sahip kadınlarda sevimli ve şık bir görünüm veren bu bob kesim, pek çok yüz modeline uyarlanabilinir.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

kısa siyah saç modelleri

Kısa Siyah Saç Modelleri

Saç kadınların en hassas konularından bir tanesi olduğu tartışılmaz bir gerçek. Genelde geçmiş tarihlerden beri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir