Ana Sayfa / Saç / Oval Yüzler İçin Yassı Saç Modelleri
Oval Yüz Dalgalı Saç Modeli

Oval Yüzler İçin Yassı Saç Modelleri

Oval Yüzler İçin Yassı Saç Modelleri Oldukça Geniş Bir Seçenek Çeşitliğinde. Çünkü Oval yüzler, yüz tipleri arasında ideal olarak görülendir. Yüz uzunluğu genişliği ile kıyaslandığında daha fazladır. Alın ve çene arasındaki ölçü elmacık kemiklerinin arasındaki ölçüden daha fazladır. Yüz hatlarının belirgin olması saç modellerinin de kolay işlenmesini sağlar.   Küt saçlar; Popülaritesini bir an olsun kaybetmeyen model, pratik ve modern bir saç modeli olmasıyla bilinir. Oval yüz tipleri için ideal modellerden biri olan model uzun süre kullanmaya uygun bir saç modelidir. Havalı bir görünüme sahip olması ve bakımı kolay olması yaz için ideal olmasını sağlar. İhtiyaca göre düz yada yassı olarak kullanılabilir.   Kaküllü saçlar; Dünyanın en çok tercih edilen oval yüz tipleri için de ideal olan Kaküllü saçlar, Yassı saç modelleri arasında son dönemin modası olmayı başarmış durumda. Ünlülerin saç modeli olarak bilinen modelin kısa ve uzun kullanılabilmesi bir başka avantajı. Kakülün 1-2 santim uzadığında kestirilebilmesi uzun süre güncel kalan bir modele sahip olmanızı sağlayacak.   Pixie saçlar; Oval yüzlerin olmazsa olmaz modeli olan Pixie ülkemizde yavaş yavaş yaygınlaşan bir model olma özelliği taşıyor. Bu nedenle çok fazla karşılaşacağınız bir model olmayacak. 2-3 Dakika içinde yıkanıp şekillendirilebilen model, hazırlanma ve evden çıkma sürenizi minimuma indirecek. Bakımının kolay olması, yaza uygun olması nedeniyle sezonun saç modeli olacağı hakkında şüpheniz olmasın.   Kısa bob saçlar; Ünlü film yıldızlarının saç modeli olarak bilinen Bob saçlar, oval yüzlü kadınlar için yaratılmış modeller arasında yer alıyor. Bakım ürünleri konusunda sizi rahatlatacak olan modelin bakımı kolaylıkla yapılabiliyor. Üstelik 5-6 santim uzadığında kolaylıkla saçınızın toplanması mümkün. Hacimsiz saçlara sahipseniz tek yapmanız gereken hacim köpüklerinden kullanmak. Sonra güne hazırsınız.  
Sonraki Geri
Jennifer Aniston Oval Yüz Saç Modeli Jennifer Aniston Oval Yüz Saç Modeli Oval yüz şekline sahipseniz,  saç modelleri konusunda pek çok alternatife sahipsiniz demektir. Oval bir yüzle, hemen hemen her saç stilini deneyebilirsiniz. Kesiminizin uzunluğu ne olursa olsun, elmacık kemikleriniz, dudaklarınız veya çenenizin yakınındaki katmanlarla doğru sonuç alacaksınız.
Oval Yüzler İçin Kısa Saç Modelleri Oval Yüzler İçin Kısa Saç Modelleri Oval bir yüz hattına sahipseniz her yaşta saçlarınızı kısa kestirmeyi korkmadan düşünebilirsiniz.  Son yıllarda pek çok ünlü ismin feminen görünümlerini bozmadan saçlarını pixie modeli kestirdiğini görüyoruz.
Oval Yüz Çene Boyu Saç Modeli Oval Yüz Çene Boyu Saç Modeli Henüz çok kısa bir saç modeline hazır değilseniz, bu tarz bir saç modeli tercih ederek çok yönlü bir kesim yaptırabilirsiniz.  Bu saç modelinde daha düzgün bir görünüm elde etmek için saçınızı iri buklelerle yumuşatın.
Oval Yüz Dalgalı Saç Modeli Oval Yüz Dalgalı Saç Modeli Dalgalı Saçlara ve oval bir yüze sahipseniz, uzun, yumuşak dalgalara sahip bir stil sizin için mükemmel bir seçenektir.
Oval Yüz Patlama Efektli Saç Modeli Patlama Efektli Saç Modeli Saçlarınızda çok büyük bir değişiklik yapmak istemiyor buna rağmen görünümünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız, saçınızda patlama etkileri yaratmak mükemmel bir fikirdir.
Oval Yüzler İçin Bob Saç Modeli Oval Yüzler İçin Bob Saç Modeli Şık ve sofistike bir bob saç modelinin modası her daim tazedir.  Bu tarz bir yassı saç modeli kesimi kemik yapınızı ön plana çıkarır. Bob saçların en büyük özelliklerinden biride bakım gerektirmeyen saç modelleridir.
Oval Yüz Kısa Saç Modeli Oval Yüz Kısa Saç Modeli Şarkıcı Pembe’ninde uzun yıllardır tercih ettiği kısa saç modelleri oval yüz hatları için mükemmel tercihtir, çünkü bu kesim sayesinde yüzünüzün tüm detaylarını ortaya çıkartırsınız.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

kısa siyah saç modelleri

Kısa Siyah Saç Modelleri

Saç kadınların en hassas konularından bir tanesi olduğu tartışılmaz bir gerçek. Genelde geçmiş tarihlerden beri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir