Ana Sayfa / Saç / Uzun Yüzler İçin Kısa Saç Modelleri

Uzun Yüzler İçin Kısa Saç Modelleri

Uzun bir yüz şekline sahipseniz ve saçlarınızı kısa kestirmek istiyorsanız, size ilham verecek en güzel  kısa saç modellerini bir araya topladık. Yüzünüzü daha oval bir görünüme kavuşturmanıza ya da uzun yüzünüze dikkat çekmenize yardımcı olacak 15 kısa saç modellerine göz atmadan değişime başlamamanızda fayda var. Yüzünüze en uygun saç kesimleri sayesinde mükemmel bir görünüm kazanacaksınız.
Sonraki Geri

Kısa Kahküllü Bob Kesim kahkul-bob-kesim-kisa

Uzun yüzünüzü saklamanız için son derece uygun bir model. Kısa kahküllerle tasarlanan bob kesim, yüzünüze daha oval bir yapı kazandıracak.

Doğal Dalgalı Bob Kesim dalgali-bob-kesim

Hafif dalgalı saçlarınızı çenenin biraz altında kestirdiğiniz zaman hem doğal dokusunu bozmamış hem de yüzünüzün uzun şeklini gizlemiş olursunuz.

Kahküllü Dağınık Kısa Kesim kahkül bob kesim

Uzun yüzünüzü daha yuvarlak bir forma sokmak istiyorsanız, kahkül bırakarak saçlarınızı çene hizasında kestirdiğinizde hayalinizdeki görünüme kavuşacaksınız. Ayrıca Uzun Yüz Şekli İçin Saç Modeli Önerileri sayfamıza göz atmayı ihmal etmeyin.

Yana Ayrılan Modern Kesim yandan-ayrilmis-bob-kesim

Katlı kesime sahip ve yandan ayrılan saç modelleri , uzun yüz şekline sahip olan kadınlar için son derece uygun. Bu kesimi hem günlük hayatınızda hem de özel davetlerde rahatlıkla şekil vererek kullanabilirsiniz.

Keskin Hatlarla Hazırlanan Kısa Model keskin-bob-kesim

Uzun yüz şekline sahip olanlar için ideal bir model. Kulağın hemen altında biten kısacık kesim kahkülle bir araya geldiğinde yüzü tamamen yuvarlak bir forma kavuşturuyor.

Asimetrik Bob asimetrik-bob-kesim

Alnı tamamen kapatan kahküller ile tamamlanan asimetrik bob kesim, uzun yüz şeklinizi de gizleyecek. Yüzün bir bölümünün yatay olarak kapandığı bu kesimde yüzünüz daha kısa ve geniş görünecek.

70’lerin Tarzını Yansıtan Havalı Kesim küt-bob-kesim

Çene hizasında biten bob kesim, saçların dalgalı ve hacimli yapısı sayesinde yüzün yan bölümlerinde bir hacim yaratıyor. Hem havalı hem de sağlıklı saçlara sahip olmak isteyenler bu modeli tercih edebilirler.

Star Modeli yuvarlak-bob-kesim

Üst kısmı daha hacimli şekilde hazırlanan bob kesim, dağınık dökülen saçlarla yüzün daha yuvarlak bir form kazanmasına yardımcı oluyor.

Alnı Örten Kısa Kesim kisa-bob-kesim

Saçlarınızı kısacık kestirerek önden uzun bırakacağınız bölümle alnınızı kapattığınız takdirde uzun olan yüzünüzü daha küçük ve sevimli bir forma sokacaksınız.

Modern ve Sevimli modern-bob-sac

Bir tarafı daha uzun bırakılan kahküllü kesim, yüzünüze geniş bir görüntü kazandırıyor. Kısa taraf yüzü sarıyor ve yuvarlak bir silüet oluşturuyor. Kahküller de alnınızı tamamen kapatarak yüzünüze daha yuvarlak ve kısa bir şekil veriyor.

Bob Kesimin Modern Hali modern-bob-kesim

Klasik bob kesimin, günümüze uyarlandığı en modern şekli. Arkadan öne doğru hafif uzayarak gelen saçlar, size daha genç bir görünüm katıyor.

Stil Sahibi Kesim stil-bob-kesim

Ustalık ve beceri gerektiren bir model. Son derece şık bir görüntüye sahip olan bu model, özellikle stil sahibi iş kadınlarına çok yakışacak.

Keskin ve Klasik Kesim Bob klasik-bob-kesim

Bu model bize son derece düz ve klasik bir bob kesim örneği sunuyor. Kahkülleri ve çene hizasında biten boyu ile klasik bob kesimi gözler önüne seren bu model uzun yüzünüzü gizlemeniz için güzel bir alternatif olacak.

Katmanlı Kesim katmanli-bob-kesim

Çok hareketli ve hacimli bir görünüm sunan bu model, içindeki katmanlar sayesinde saçınızın her zaman kabarık görünmesini sağlayacak.

Hassas Bob Kesim Bob-kesim-kadin-saci

Klasik ama şık bir görünüme sahip olan bu kesim, hassas ve yumuşak dokuya sahip saçlar için ideal bir model. Bu kesimde açık renklerin kullanımı da yüzünüzün genişliğini arttırır.

Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Rengi Modelleri

Küllü Kumral Saç Rengi Modelleri

Kadınların bu hayatta en sevdiği şey saç renkleri ile değişiklik yapmadır. Bununla birlikte her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.