Ana Sayfa / Saç / Ünlülerin Tercihi 8 Uzun Saç Stili

Ünlülerin Tercihi 8 Uzun Saç Stili

Uzun saçın kadınlar üzerindeki etkisini herkes bilir. Daha kadınsı ve çekici görünmek için genellikle uzun saç stilleri tercih edilir. Bu tercihten yana ünlü isimler de var tabi. Yüz şekillerine ve tarzlarına en uygun uzun saç stilleri arasında  tercih yapan ünlü isimlerden siz de ilham alabilirsiniz. Çok fazla model seçeneği sunan uzun saçlara sahip olmak bakım için de fazla zaman ayırma gereksinimini beraberinde getiriyor. Uzun saçı tüm zorlukları ve güzellikleriyle kabul edenler, sizin için bazı ünlülerin seçimlerini sayfamızda bir araya getirdik, hemen inceleyin.

Sonraki Geri

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker Uzun Saç Stili

Yüz hatlarını belirginleştirmek isteyenler, Sarah Jessica Parker’ın saç kesimini tercih edebilirler. Ön bölümünde aşağıya doğru inen katlarla ince telli saçlarınızı mükemmel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Martha Hunt

Martha Hunt Uuzun Saç Sitili

Sade ve doğal bir model arayan uzun saçlı kadınlar, Martha Hunt’ın uzun dalgalı saçları size ilham verebilir. Ortadan ayrılan ve ince dalgalarla süslenen bu saçlar modern bir görünümü de garantiliyor.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez Uzun Saç Stili

Uzun saç stilleri  arasında Jennifer Lopez’in uzun ve sade saçları size hem klasik hem de modern bir görünümün garantisini sunuyor. Ortadan eşit şekilde ayrılan ve uç kısımlarına katlar eklenen düz ve uzun saçlar her ortamda kullanım imkanı da sunuyor.

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen Uzun Saç Stili

Uzun saçlarınızı Gisele Bündchen’in yaptığı gibi doğal dalagalarla süsleyebilirsiniz. Bu model size daha havalı ve hareketli bir tarz katacak.

Jessica Alba

Jessica Alba Uzun Saç Stili

Uzun ve düz saçlarınızı Jessica Alba modeliyle süsleyebilirsiniz. Ortadan ayırdığınız saçlarınızın bir tarafını kulağınızın arkasına aldığınız zaman da son derece zarif bir görüntü sergileyeceksiniz.

Lais Ribeiro

Lais Ribeiro Uzun Saç Stili

Tüm yüz şekillerine uyum sağlayabilen bu saç modeli, Lais Ribeiro’ya olduğu kadar size de yakışacak. Saçların uç bölümlerinde hafif ve doğal dalgalar stilinize hareket katacak.

Camila Cabello

Camila Cabello Uzun Saç Stili

60lı yılların esintisini saçlarında taşıyan Camila Cabello, tarzıyla farkını ortaya koyuyor. Kahküllü ve doğal dalgalı bu saç modeli sizi salaş bir tarza kavuşturacak.

Hailee Steinfeld

Hailee Steinfeld Uzun Saç Stili

Uzun saçlarını kullanışlı bir modelle süslemek isteyenler, Hailee Steinfeld’in tercihini yapabilirler. Katmanlı ve hafif dalgalı saçlar sizi uzun süren hazırlıklardan kurtaracak.

Sonraki Geri

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Klasik katmanlı kadın saçı modeli nasıldır

Katmanlı Uzun Saç Modelleri

Katmanlı uzun saç modelleri, basit bir yapıya sahip olsa da havalı görünüm sunabiliyor. Uzun saçlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir