Ana Sayfa / Saç / Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun saç modelleri    seçenekleri bakımından diğer saçlara göre her zaman daha avantajlıdır. Yaşanacak tek sorun ise bu kadar çok modelin arasından bir seçim yapmak. Bu işin de kolayı, kendi tarzınızı, saç yapınızı ve yüz şeklinizi göz önünde alarak araştırma yapmaktır.  Bu doğrultuda yapılacak seçimler sizi mutlu edecek ve şık görünüme kavuşturacaktır. Biz de size fikir vermesi açısında uzun saç modelleri   için en iyi saç stillerinden örnekleri bir araya getirdik. Bunları inceleyerek kendinize uygun bir model bulabilirsiniz.

Sonraki Geri

Düz ve Katlı Saçlar

Düz ve Katlı Saçlar

Uzun ve düz saçlara sahipseniz, katmanlar katarak saçlarınızı hacimli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Katları yumuşatmak ve kıvırmak için yuvarlak bir fırça kullanabilirsiniz. Saçlarınız yan tarafa atarak da havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Katlı Uzun Saçlar

Katlı Uzun Saçlar

Uzun saçlarınızda yüzünüzün etrafında çerçeve hissi yaratacak bir kesim tercih edebilirsiniz. Hafif katların eklendiği bu model son derece doğal bir görünüm yaratacak. İnce telli saçlara sahipseniz bu modelde dalgalı görünümü de kullanabilirsiniz.

Yana Ayrılmış Katlı Kesim

Yana Ayrılmış Katlı Kesim

Uzun ve ince telli saçlara sahipseniz, katlı kesimden asla vazgeçmeyin. Uçlarında kıvrılmış katlara sahip olan saçlar, yana ayrılarak kullanıldığında hem şık bir görünüm hem de havalı bir form yakalayacak.

Dalgalı Uzun Saçlar

Dalgalı Uzun Saçlar

Uzun saç modelleri arasında  doğal dalgalar da mükemmel bir tercih olacaktır. Ortadan ikiye ayrılan ve dalgalarla süslenen saçlar, sizi havalı saçlarınızı da hacimli görünüme kavuşturacak.

Yan Örgü

Yan Örgü

Uzun saçlar, birbirinden şık ve yaratıcı örgü modelleri için de en uygun saçlardır. Kalın ve ince telli saçlar için uyum sağlayacak olan ters yan örgü, dolgun görünümüyle size şık bir model sunuyor.

Bol Katmanlı Uzun Saçlar

Bol Katmanlı Uzun Saçlar

İnce telli saçlarını daha hacimli bir forma sokmak isteyenler, bolca katmanlı bir kesimi tercih edebilirler. Uzun saçlar için mükemmel bir seçim olan bu model, saçları şekillendirmek için saatlerce yapılan hazırlıklardan da sizi kurtaracak.

Yarım Örgü

Yarım Örgü

Uzun ve uçlarında katmanlı kesimden kaynaklanan dalgaların bulunduğu saçlar her zaman havalıdır. Bu kesime sahip olan saçlara etkileyici dokunuşlar yapmak istiyorsanız yarım örgüyü tercih edebilirsiniz.

Kıvrımlı Uçlar

Kıvrımlı Uçlar

Uzun saçlarınızı her zaman hacimli ve dolgun göstermek istiyorsanız, uçlarında katlı ve kıvrımlı bir kesimi tercih edebilirsiniz. Bu model özellikle ombreli ve açık renk tonlarına sahip saçlarda daha bir güzel görünecek.

Dağınık Katmanlar

Dağınık Katmanlar

Uzun saçlarına hareket katmak isteyenler dağınık ve bol katmanlı kesimleri hiç düşünmeden tercih edebilirler. Hayallerindeki görünüme kavuşacakları bu saç kesimiyle mutlu olacaklar.

Çikolata Kahve Tonunda Katmanlı Saçlar

Çikolata Kahve Tonunda Katmanlı Saçlar

Kahverenginin çikolata tonundaki uzun saçlarınıza katmanlar ekleyerek stilinize hareket katabilirsiniz. Yüzünüzü çerçevelemek için de katları çene hizasından başlatabilirsiniz.

Sonraki Geri

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Klasik katmanlı kadın saçı modeli nasıldır

Katmanlı Uzun Saç Modelleri

Katmanlı uzun saç modelleri, basit bir yapıya sahip olsa da havalı görünüm sunabiliyor. Uzun saçlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir