Ana Sayfa / Saç / Asimetrik Saç Modelleri
Asimetrik Pixie Kesim Saç Modeli Nedir

Asimetrik Saç Modelleri

Özellikle kadınların saç kesim modelleri, saçların taranış biçimi ve renkleri görünüşlerini büyük ölçüde etkiler. Bu yüzden yüz şekli, burun ve göz yapısında uygun saç modellerini tercih etmek konusunda isabetli kararlar almak gereklidir. Yıllara göre değişkenlik göstermesine rağmen, sürekli trend olan asimetrik saç kesim modellerinden birini tercih ederek, sürekli havalı görünebilirsiniz.  

Pixie saç Modeli: Son yılların en trend saç kesim modelleri arasında bulunan pixi, kısa saç kesiminde vazgeçilmez stil olmaya devam ediyor. Kadınsı ve çarpıcı görünümler için en ideal asimetrik saç kesim modelleri arasında bulunan pixie, kalabalıklar arasından kolayca fark edilmeyi sağlayan bir estetik görünüşe sahiptir. Günlük kullanımda kolay şekillendirilebilmesi önemli bir avantajdır.  

Bob Kesim: Son dönemlerin en fazla konuşulan saç kesim modelleri arasında yer alıyor. Kullanım açısından pratik oluşu bob stili saç kesimlerini vazgeçilmez kılıyor. Kendine özel bir tarza sahip olmak isteyen tüm kadınların gözdesi olan bob stili saç kesim modelleri, dünyaca ünlü birçok isim tarafından tercih ediliyor.  

Uzun katlı saç kesimleri: Uzun saçların görkeminden vazgeçemeyen kadınların tercih ettiği bir stil olan uzun katlı saç kesimleri, ister dalgalı isterse düz kullanılabiliyor. Her iki şekilde de hacimli ve havalı bir saç görünümü oluşturan kesim, uzun ve katlı görünümüyle havalı görünmeyi seven kadınların ilk tercihleri arasında bulunuyor.  

Undercut saç kesimi: Kısa saç kestirmeye zor karar verenlerin en fazla tercih ettiği saç kesimi, ense kısmının kazınarak farklı şekiller çizilmesiyle ayrı bir hava veren undercut, kendini özgür hissetmek isteyen herkesin tercih edebileceği bir saç kesim modeli. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan stil, özellikle genç yaşlara hitap eden bir tarz olarak görülüyor.
Sonraki Geri
Asimetrik Pixie Kesim Saç Modeli Asimetrik Pixie Kesim Saç Modeli Nedir Asimetrik bir saç stilini vurgulamanın en etkili yollarından biri pixie saç modelidir. İnce telli saç yapısına sahipseniz, çarpıcı asimetrik görünüm elde etmek için saçın ön kısmını daha uzun bırakın.  Ayrıca daha fazla katman eklemek size havalı bir görünüm kazandıracaktır.
Asimetrik Kahkül Saç Modeli Asimetrik Kahkül Saç Modeli Asimetrik bir kesim her zaman saçınızın yanlarının iki farklı uzunlukta olmasını gerektirmez. Bazen, ihtiyacınız olan tüm dikkat çekici asimetrik bir görünüm elde etmek için şık bir şekilde açılı kahküllerdir. Ancak, bu cesur tarzın sizin için olmadığına karar verirseniz, kahküllerinizin büyümesini beklemeniz gerekeceğini unutmayın.
Dalgalı Asimetrik Bob Saç Modeli Dalgalı Asimetrik Bob Saç Modeli Dalgalı bob saç modelleri şüphesiz şirin ve bakımlı görünümü ile 2019 yılının trend saç modelleri arasında. Dalgalı bir bob saç modelini asimetrik kesim bir saç modeli ile birleştirirseniz, görünümünüzü olgun ve şık bir hale getirebilirsiniz.
Uzun Asimetrik Saç Modeli Uzun Asimetrik Saç Modeli Asimetrik saç modellerini daha çok kısa saç modellerinde görmeye alışık olsak ta uzun saç modelleri arasında da çok şık örneklerine rastlayabilirsiniz. Saçınızın sadece bir tarafını daha kısa bir uzunlukta doğrayarak, anında şık ve açıklama yapan bir görünüm elde edersiniz.
Asimetrik Katmanlı Bob Saç Modeli Asimetrik Katmanlı Bob Saç Modeli Örneği Şık ve genç bir görünüm için asimetrik katmanlı bir bob mükemmel bir seçimdir. Görünümü vurgulamak  için, sprey kullanarak da hacim ekleyebilirsiniz.
Düz Asimetrik Saç Modelleri Düz Asimetrik Saç Modelleri Nelerdir Düz bir saça etkili görünüm vermenin en kolay yolu asimetrik bir kesim denemektir.
Kıvırcık Asimetrik Bob Saç Modeli Kıvırcık Asimetrik Bob Saç Modeli Örneği Asimetrik saç modelleri kıvırsık saçlar dahil olmak üzere tüm saç modelleri ile uyumludur.  Düzgün bir görünüm elde etmek için buklelerin düzenli kıvrıldığından emin olun.
Asimetrik A-Line Saç Modeli Asimetrik A-Line Saç Modeli Arkadan Bakıldığında son derece geleneksel görünen bu kesim, saçın ön kısmında oluşturduğu kontrast ile etkileyici bir görünüm yaratır. Bu saç modelinde bir taraf diğerinden daha kısa olsa da, her ikisi de başın arkasında yüksek bir noktaya ulaşana kadar uzunluğu yavaşça azaltır. Bu nedenle, kesim arkadan ve yandan standart bir A-line stili gibi görünür.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Uzun Ters Bob Saç Modeli

Uzun Bob Saç Modelleri

Genç ve dinamik görünüme sahip saç modellerini seven kadınlar arasında bir hayli yaygın olan uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir