Ana Sayfa / Saç / Kısa Saç Stili / Dalgalı Saçlar İçin Kısa Saç Fikirleri

Dalgalı Saçlar İçin Kısa Saç Fikirleri

Dalgalı saçlar son zamanlarda yakaladığı popülerliği devam ettiriyor. Her boyda farklı bir hava ve hacim kazanan dalgalı saçlar, her yüz şeklinize ve tarza uyum sağlayabiliyor. Dalgalı saçlara sahip olan ve uzun saçların bakımından sıkılan kadınlar kısa saç kesimlerini tercih edebilirler. Bu isteğinizi gerçekleştirebilmeniz için size fikir vermek amacıyla dalgalı saçlar için kısa saç fikirlerini bir araya getirdik.
Sonraki Geri
Dalgalı Sarı Saçlar Dalgallı Sarı Saç Modeli Dalgalı sarı saçlarınızı bob kesimle süsleyebilir ve kullanışlı bir model elde edebilirsiniz. Doğal görünümün ön planda olduğu bu saç kesimiyle abartıdan uzak ve modern bir stile sahip olabilirsiniz.
Dalgalı Pixie Pixe Saç Modeli Uzun dalgalı saçlar için ayrılan saatlerden kurtulmak isteyenler, saçlarınızı pixie kesimle süsleyebilirsiniz. Bu kesim sayesinde duş sonrası saçlarınızı sadece kurutarak güne hazı hale getirebilirsiniz.
Dalgalı Bordo Saçlar Dalgalı Bordo Saç Modeli Dalgalı saçlar pastel tonlarla buluştuğunda daha göz alıcı bir görünüme bürünüyor. Pixie kesimle cesur bir görünüm eklenen saçlarınızı bordo tonlarla iddialı hale getirebilirsiniz.
Dalgalı Saç Kesimi Dalgalı Kısa Saç Modeli Kalın telli ve dalgalı saçlar için pixie kesim ideal olandır. Her yaştaki kadının rahatlıkla tercih edebileceği bu model, modern tarzı da garantilemiş oluyor.
Kısa Dalgalı Saçlar Kısa Dalgalı Saç Modelleri Örneği Dalgalı kısa saç kesimleri, yüzüne vurgu yapmak isteyenler için en doğru tercih olacak. Farklı renk tonlarıyla da daha havalı bir tarza bürünecek olan bu saçlar size kullanım rahatlığı da sunuyor.
Dalgalı Bob Kesim Dalgalı Kısa Saç Bob Kesim Modeli İnce telli saçlara sahip olan kadınlar, hayallerindeki hacimli ve dolgun saçlar için dalgalı bir bob kesimi tercih edebilirler. Modern ve şık görünüm sunan bu kesimle günün her saatinde zarafetinizle göz kamaştırabilirsiniz.
Kahküllü Kısa Saçlar Kahküllü Kısa Saç Modeli Saçlarınızla yüzünüzde sevimli bir ifade oluşturmak istiyorsanız, bu kesim tam da size göre. Doğal dalgalı saçlarınızı kahküllü kısa bir kesimle şekillendirerek istediğiniz görünüme bürünebilirsiniz.
Uzun Katmanlı Dalgalı Saçlar Uzun Katmanlı Dalgalı Saç Modelleri Bob kesimle şekillendirilen saçlarınızı uzun katmanlarla süsleyerek havalı ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Dalgalı formdaki saçlar, bu uzun katmanlar sayesinde hacimli de görünecek.
Dalgalı Modern Kesim Dalgalı Modern Kesim Saç Modeli İnce telli saçlara sahipseniz, farklı boydaki katlarla süslenen bob kesimi deneyebilirsiniz. Balyajlı ya da ombreli saçlarda bu dalgalı model kendini daha iyi gösterecektir.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dalgalı Pixe Saç Modeli Örneği

Yuvarlak Yüzler İçin Saç Modelleri

Yuvarlak yüz hatlarına sahipsiniz ve kendinize uygun bir saç modeli mi arıyorsunuz? Hemen birkaç tüyo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir