Ana Sayfa / Saç / Düz Saçlı Erkekler İçin Stil Önerileri

Düz Saçlı Erkekler İçin Stil Önerileri

Düz saçlı erkekler için stil önerileri, erkeklerin en çok ihtiyaç duyduğu konuda onlara yardımcı olmamızı sağlıyor. Düz saç modeline sahip olan erkekler çok avantajlılar çünkü birçok saç modelini deneme imkanına sahipler. Klasikten spora, maskülenden iddialı tarzlara kadar birçok farklı stilde saç modeliyle karşılaşabilirsiniz. Biz de düz saçlarınızı nasıl şekillendirebileceğinizi göstermek adına sizin için birkaç örnek model seçtik. Tarzınıza uygun olanı bu yazıyı okuduktan sonra seçebilirsiniz.
Sonraki Geri
                                                                    Klasik Tarz Klasik Erkek Saç Modeli Klasikten uzaklaşamayan erkekler için bu saç modeli kurtarıcıdır. Kolay kullanım imkanına sahip olan bu düz saç modelleri sadece kurutup tarayarak hazır hale getirebilirsiniz. İsterseniz daha uzun süre saçlarınızın sabit kalması için sprey de kullanabilirsiniz. Bu saç modeliyle her sezon trendlere uygun ve klasik bir görüntü çizeceksiniz.

Modern Tarz

Modern Tarzda Saç Modeli Düz saç modeline  sahip olan erkekler için oldukça kullanışlı ve modern bir model. Saçlarınızın yanlarını kazıtıp, üst kısımlarını uzun bırakarak trendlere uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. Son yıllarda erkekler tarafından çokça tercih edilen bu modelle farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Bu modeldeki saçlarınızı şekillendirmek için jöle ya da sprey kullanmanızda da fayda olacak.

Maskülen Tarz

Maskülen Tarzda Saç Modeli Bu örnekteki saç modeli de maskülen tarzda saçlardan hoşlanan erkeklere hitap ediyor. Saçlarınızın yanlarını kısa kestirip uzun bıraktığınız üst kısımları da sprey ya da jöle yardımıyla tamamen yukarıya doğru dik şekilde taradığınız zaman bu modeli elde edeceksiniz. Bu saç modeli girdiğiniz her ortamda dikkat çekmenizi de sağlayacak.

Düz Saç Tarz

Düz Saç Modeli Düz saçlı erkekler için klasik bir saç modeli daha.. Kısacık kestireceğiniz saçlarınızı hem cool hem de spor tarzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saçlarıyla uzun süre uğraşmak istemeyen, yıkayıp hemen çıkmak isteyen erkeklerin kurtarıcısı olan bu saç modeli, özellikle yaz aylarında tercih ediliyor.

Hafif Uzun Tarz

Düz ve hafif uzun saçlara sahip olan erkekler için son derece yaratıcı ve göz kamaştıran bir model. Yanlarını kısa kestireceğiniz saçlarınızın üst kısmını da geriye doğru tarayarak yarım at kuyruğu şeklinde topladığınızda tarz sahibi bir görünüme kavuşacaksınız. Her zaman bakımlı ve cool görünmek isteyen erkekler, bu model sizin vazgeçilmeziniz olacak.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.