Ana Sayfa / Saç / Davetler İçin Şık Saç Modeli Önerileri
Saçlarda Retro Esintisi

Davetler İçin Şık Saç Modeli Önerileri

Özel davet ve partilerde kıyafet ve saçlarınızla dikkat çekmek ve şık bir görüntü sergilemek istiyorsanız saç için ihtiyaç duyabileceğiniz modeller burada. Birbirinden eğlenceli ve hoş saç tasarımlarından seçtiğimiz 15 model şık saç modeli sizin ufkunuzu açacak. Bu modellerden kıyafet ve tarzınıza uygun olanı seçerek şıklığınızla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.
Sonraki Geri
Yarım Ay Modeli Yarım Toplu Saç Saçlarınızın uçlarını maşayla hareketlendirdikten sonra yarım şekilde arkada toplayarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Tamamen geriye doğru toplanan saçlarınız gideceğiniz mekanda size rahat hareket imkanı da sunacak.
Örgüyle Süslenen Yan Topuz Örgüyle Süslenen Yan Topuz Modeli Yan topuz modeline daha dikkat çekici bir detay eklemek istiyorsanız bu kesinlikle örgü olmalı. Arkadan gelen bir örgüyle toplanan bu model salaş görünümüyle özellikle mezuniyet törenlerinde tercih edilebilir.
Dağınık Tepe Topuzu Tepeden Topuz Saç Modeli Öylesine toplanmış görünüme sahip bu model, sizi yapılı ve abartılı saçlardan kurtaracak bir model. Tepede toplanan ve önden dökülen saçlar son derece spor ve salaş bir tarza sahip.
Kıvırcık Saçların Atkuyruğuyla Buluşması At Kuyruğu Saç Modeli Sık buklelere sahip olan saçlarınızı bu tarz bir atkuyruğuyla davete hazır hale getirebilirsiniz. Buklelerinizi de bir tarafta toplayarak tüm dikkati saçlarınıza çekebilirsiniz.
Dalgalı Saçlarla Hazırlanan Seksi Model  Uzun Dalgalı Saç Modeli İri dalgalara sahip olan saçlarınızı bir tarafta toplayarak kadınsı ve seksi bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu saç modelini iddialı bir kıyafetle tamamladığınızda kimse gözlerini sizden alamayacak.
Klasik Topuz Topuz Modeli Örneği Yanlardan ayrılan saçların dışında hepsini arkaya tarayarak yapacağınız bu topuz modeli, sizi zarif ve asil bir görünüme kavuşturacak. Daha çok orta yaşlı kadınların tercih etmesi gereken bu model, resmi bir havaya sahip.
Çılgın ve Özgür  Çılgın Saç Modeli Tamamen dağınık forma bırakılan saç, keskin hatlarıyla son derece çılgın bir tarzı sembolize ediyor. Parti için tercih edilebilecek bu saçı taşımak için cesaret ve iddia da gerekiyor.
Eğlenceli Bukleler  Bukleli Saç Modeli Uzun ve hacimli saçlara sahipseniz, maşayla hareketlendirerek mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızı açık bırakarak canlı ve havalı görünümüyle de dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
Hacimli Dalgalar Dalgalı Saç Modeli Omuz hizasındaki saçlarınızı maşayla dalgalandırırak hacim ve hava katabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı tam ortadan ayırarak hacimli görünümü de arttırabilirsiniz. Bu saç modeli gençlerden çok orta yaşlı hanımlara yakışacak.
Vintage Dalgalar  Vintage Saç Modeli Bu stil, size vintage bir görünüm sunuyor. Keskin hatlara sahip, parlak ve canlı bukleler yapılı görünümüyle saçlarınızda tarihi bir esintiyi de beraberinde getiriyor.
Su Dalgası  Dalgalı Saç Modeli Sade ve şık bir görünüm arzuluyorsanız, saçlarınızı su dalgalarıyla hareketlendirerek istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Her kıyafet tarzına da uyum sağlayabilecek olan bu model, kurtarıcınız olacak.
Farrah Fawcett Modeli Saç Farrah Fawcett Saç Modeli Farrah Fawcett’ten esinlenerek yapılan bu model, genç kızların bayılacağı bir tasarıma sahip. Örgüyle yapılan taç ve dalgalarla hareketlendirilerek açık bırakılan saçlar son derece havalı bir görünüme bürünmenize yardımcı olacak.
Saçlarda Retro Esintisi Saçlarda Retro Esintisi Davete, Retro tarza uygun olarak hazırlanmak istiyorsanız bu model sizin dikkatinizi çekebilir. Retro esintilerine sahip kalın dalgalı ve yanda toplanan saçlar sizi tarzınıza uygun bir görünüme kavuşturacak.
Gençlik Esintileri Balık Sırtı Örgü Modeli Okullarının mezuniyet balosuna gidecek kızlar için ideal bie model. Dalgalı saçlara eklenen balıksırtı örgü mükemmel bir uyumu gözler önüne seriyor.
Sade ve Şık Saçlar Sade Saç Modeli Derinden ayrılan saçlarınızı tamamen düzleştirdiğinizde, hem günlük hem de özel kullanımlar için hazır bir görüntü sergileyeceksiniz. Bu saçları abartılı ya da sade kıyafetlerinizle tamamlayabilirsiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Rengi Modelleri

Küllü Kumral Saç Rengi Modelleri

Kadınların bu hayatta en sevdiği şey saç renkleri ile değişiklik yapmadır. Bununla birlikte her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.