Ana Sayfa / Saç / Davetler İçin Şık Saç Modeli Önerileri

Davetler İçin Şık Saç Modeli Önerileri

Özel davet ve partilerde kıyafet ve saçlarınızla dikkat çekmek ve şık bir görüntü sergilemek istiyorsanız saç için ihtiyaç duyabileceğiniz modeller burada. Birbirinden eğlenceli ve hoş saç tasarımlarından seçtiğimiz 15 model şık saç modeli sizin ufkunuzu açacak. Bu modellerden kıyafet ve tarzınıza uygun olanı seçerek şıklığınızla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.
Sonraki Geri

Yarım Ay Modeli yarim-toplu-sac

Saçlarınızın uçlarını maşayla hareketlendirdikten sonra yarım şekilde arkada toplayarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Tamamen geriye doğru toplanan saçlarınız gideceğiniz mekanda size rahat hareket imkanı da sunacak.

Örgüyle Süslenen Yan Topuz

Yan topuz modeline daha dikkat çekici bir detay eklemek istiyorsanız bu kesinlikle örgü olmalı. Arkadan gelen bir örgüyle toplanan bu model salaş görünümüyle özellikle mezuniyet törenlerinde tercih edilebilir.

Dağınık Tepe Topuzu

Öylesine toplanmış görünüme sahip bu model, sizi yapılı ve abartılı saçlardan kurtaracak bir model. Tepede toplanan ve önden dökülen saçlar son derece spor ve salaş bir tarza sahip.

Kıvırcık Saçların Atkuyruğuyla Buluşması

Sık buklelere sahip olan saçlarınızı bu tarz bir atkuyruğuyla davete hazır hale getirebilirsiniz. Buklelerinizi de bir tarafta toplayarak tüm dikkati saçlarınıza çekebilirsiniz.

Dalgalı Saçlarla Hazırlanan Seksi Model

İri dalgalara sahip olan saçlarınızı bir tarafta toplayarak kadınsı ve seksi bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu saç modelini iddialı bir kıyafetle tamamladığınızda kimse gözlerini sizden alamayacak.

Klasik Topuz

Yanlardan ayrılan saçların dışında hepsini arkaya tarayarak yapacağınız bu topuz modeli, sizi zarif ve asil bir görünüme kavuşturacak. Daha çok orta yaşlı kadınların tercih etmesi gereken bu model, resmi bir havaya sahip.

Çılgın ve Özgür

Tamamen dağınık forma bırakılan saç, keskin hatlarıyla son derece çılgın bir tarzı sembolize ediyor. Parti için tercih edilebilecek bu saçı taşımak için cesaret ve iddia da gerekiyor.

Eğlenceli Bukleler

Uzun ve hacimli saçlara sahipseniz, maşayla hareketlendirerek mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızı açık bırakarak canlı ve havalı görünümüyle de dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Hacimli Dalgalar

Omuz hizasındaki saçlarınızı maşayla dalgalandırırak hacim ve hava katabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı tam ortadan ayırarak hacimli görünümü de arttırabilirsiniz. Bu saç modeli gençlerden çok orta yaşlı hanımlara yakışacak.

Vintage Dalgalar

Bu stil, size vintage bir görünüm sunuyor. Keskin hatlara sahip, parlak ve canlı bukleler yapılı görünümüyle saçlarınızda tarihi bir esintiyi de beraberinde getiriyor.

Su Dalgası

Sade ve şık bir görünüm arzuluyorsanız, saçlarınızı su dalgalarıyla hareketlendirerek istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Her kıyafet tarzına da uyum sağlayabilecek olan bu model, kurtarıcınız olacak.

Farrah Fawcett Modeli Saç Farrah-Fawcett-saci

Farrah Fawcett’ten esinlenerek yapılan bu model, genç kızların bayılacağı bir tasarıma sahip. Örgüyle yapılan taç ve dalgalarla hareketlendirilerek açık bırakılan saçlar son derece havalı bir görünüme bürünmenize yardımcı olacak

Saçlarda Retro Esintisi

Davete, Retro tarza uygun olarak hazırlanmak istiyorsanız bu model sizin dikkatinizi çekebilir. Retro esintilerine sahip kalın dalgalı ve yanda toplanan saçlar sizi tarzınıza uygun bir görünüme kavuşturacak.

Gençlik Esintileri

Okullarının mezuniyet balosuna gidecek kızlar için ideal bie model. Dalgalı saçlara eklenen balıksırtı örgü mükemmel bir uyumu gözler önüne seriyor.

Sade ve Şık Saçlar

Derinden ayrılan saçlarınızı tamamen düzleştirdiğinizde, hem günlük hem de özel kullanımlar için hazır bir görüntü sergileyeceksiniz. Bu saçları abartılı ya da sade kıyafetlerinizle tamamlayabilirsiniz.

Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir