Ana Sayfa / Saç / En şık Bob Saç Modelleri

En şık Bob Saç Modelleri

Son zamanların en popülerlerinden olan bob saç modelleri , küt modellerden farklı olarak arkadan bombeli ve kısa, önlere doğru da simetrik şekilde uzayan saç modelidir. Bob saç modelleri, her yüz şekline ve saç cinsine uyum sağlar. Saçlarınız ister düz olsun ister kıvırcık bob kesim sayesinde modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı boyda bob saç modelleri kesimiyle karşılaşmak da mümkün. Saçlarında değişiklik yapmayı planlayan kadınlar kendilerine uygun bob kesimi seçtikleri takdirde, modern görünümü de garantilemiş olacaklar.
Sonraki Geri
Kısa ve Katmanlı Bob kısa ve katmanlı bob saç modeliKısa saçları daha rahat kullanabilen kadınlar, katmanlı ve derin perçemli bu kesimi tercih edebilirler. Kısa bob modeli sayesinde hem daha modern hem de daha kadınsı görüneceksiniz.
Klasik BobKlasik-Bob-sac-modeli Saçlarında bob kesimi deneyimlemek isteyenler, farklı arayışlardan çok klasik modele odaklanırlarsa bu tarz bir kesimle karşı karşıya kalacaklar. Modern ve kullanışlı bir model olan bu klasik bob, sizin her ortama uyum sağlayabilecek tarzda bir saça sahip olmanızı sağlayacak.
Uzun Bob Saçlarını çok kısa kestirmeye cesaret edemeyenler için de bir bob modeli bulmak mümkün. Omuz hizasının biraz altında kesilecek saçlarınızla yavaş yavaş kısa kesimlere de alışmış olacaksınız.
Kahküllü Kısa Bob Saç rengini ön plana çıkarmak isteyenler de bob kesimi tercih edebilirler. Yuvarlak formlu ve en kısa bob kesimlerden olan bu modelle şık görünümün yanında saçlarınızla iddialı bir tarz da
Hareketli Bob Saçlarında hareketli görünümü arzu edenler, bob kesimlerini fazla katmanlı yaptırdıkları zaman istedikleri tarza sahip olacaklar. Dışarıya doğru kıvrılan saçlarla her zaman iddialı ve havalı görüneceksin.
Retro Bob Bob kesim saçlarla retro tarza uygun bir görünüm elde etmek çok kolay. Bir taraftan içe bükülen saçlar ve diğer taraftan da alnınızın bir bölümünü kapatan perçemle klasik bir görünüm kazanarak retro havayı yakalayabilirsiniz.
Dalgalı Bob Uzun kahküller ve dalgalı saçlarla hazırlanan bu bob model, hem günlük hem de özel davetler için kullanım imkanı sunuyor. Tüm yüz şekillerine uyum sağlayan bu kesim, hatlarını açık saç renklerinde daha fazla belli edecek.
Sade Bob Kalp ve oval yüz şekillerine sahip olan kadınların tercih edebileceği bu kısa ve sade bob kesim,  günün her bölümünde sizin şık ve tarz sahibi görünmenizi sağlayacak.
Düz Bob Kesim Hemen hemen her yüz şekline uyum sağlayacak olan bu bob kesim, düz hatlarıyla dikkat çekiyor. Kahküllerle fazlasıyla uyum içinde olan bu model, her saç renginde de ortaya şık bir görünüm çıkaracak.
Fransız Bob Kahküllerle birlikte doğal bir görünüme sahip olan bu bob kesim, günlük kullanım açısından size zaman kazandıracak bir model. Uçlarının hafif dışarıya doğru kıvrıldığı bu model, katları sayesinde de saçlara hacim katıyor.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir