Ana Sayfa / Saç / Fransız Örgüsü Saç Modeli
Yan Fransız Örgü Saç Modeli

Fransız Örgüsü Saç Modeli

Modası hiç geçmeyen ve birçok bakımlı kadın tarafından tercih edilen örgü saç modelleri, Fransız örgü stiliyle bambaşka bir havaya bürünüyor. Birçok farklı uygulama ile hayat bulan saç örgüleri günlük kullanıma oldukça uygun ve kolay uygulanabilir modellerle sunuluyor. Örgülerin kullanılmasıyla yapılan saç topuzları da aynı derecede ilgi görüyor.   Yan Fransız örgü: Uzun ve bakımlı saçlara sahip olan kadınların tercih ettiği yan Fransız örgü saç modelinin uygulaması oldukça kolay. En önemli özelliği ise, örgü tamamlandıktan sonra boğumlarından çekilerek bollaştırılması ve bu sayede kullanıcısına bohem bir görünüm vermesi. Ayrıca saçın bir yanının örgü diğer yanının düz oluşu, görsel anlamda da bir ayrıcalık kazandırıyor.   Atkuyruğu saç modeli: Fransız örgüsü saç modelleri topla ve çık mantığıyla oluşturulan stiller olarak bilinir. Fransız örgü stilleri arasında en fazla rağbet görenlerden biri de atkuyruğu modelidir. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan model, bakımlı görünmeyi seven ve çalışan kadınlar tarafından daha fazla tercih ediliyor.   Fransız örgülü düşük topuz: Pratik kullanımıyla kadınların gözdesi olan örgülerden biridir. Farklı miktarlarda saçın tutam tutam alınıp örgüye eklenmesiyle mükemmel bir görünüm elde edilebilir. Fransız örgüsü yapılan saçların diğer tarafa kadar örülmesiyle ortaya çıkan model, ensede düşük bir topuz oluşturarak kullanılıyor. Oldukça şık bir görünüm oluşturan örgülü düşük topuz, özel gün ve gecelerin favorileri arasında bulunuyor.   Çift Fransız örgüsü: Klasik Fransız örgülerden biraz daha farklı ve gösterişli bir stil olan çift Fransız örgü, baş bölgesinin daha net ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Özel gecelerin en havalı saç modellerinden biri olan stil, sprey kullanılarak uzun süre dağılmadan sabit bir şekilde kullanılabiliyor.
Sonraki Geri
Kısa Saçlar İçin Fransız Örgüsü Saç Modeli Kısa Saçlar İçin Fransız Örgüsü Saç Modeli Kısa saçlarınız var diye bu muhteşem trendi kaçıracağınızı düşünmeyin. Fransız örgüsü saç modelleri omuz üstündeki saçlara bile uygulanabilir. Bu saç uzunluğunda karmaşık bir örgü modeli uygulamak zor olsa da kısa ve yan örgü modelleri oldukça doğru sonuçlar verecektir.
Çift Örgü Saç Modeli Çift Örgü Saç Modeli Nedir Tek örülmüş bir örgüden daha iyi fikir çift olarak örülmüş bir Fransız Örgüsü Saç Modelidir.  Çift örgülü saç modelleri size okul yıllarınızı anımsatsa da bugün ciddi zarif  ve rahat bir görünüm için tekrar düşünmenizi tavsiye ederim. Bu saç  modelini yaparken  saçınızı dikkatlice ayırıp ayırdığınızdan emin olun. Fransız örgülerinin yapılması zor olmasa da, düzgün hale gelmeleri zor olabilir, bu yüzden doğru yapmak için zaman ayırın. Eğer daha keskin bir Fransız örgüsü istiyorsanız, boksör örgüsü olarak da bilinen çift Hollanda örgüsünü tercih edebilirsiniz.
Balık Kuyruğu Fransız Örgü Modeli Balık Kuyruğu Fransız Örgü Modeli Nasıldır Fransız Balık Kuyruğu örgü modeli iki örgü tipini birleştirme özelliği ile çarpıcı bir görünüm sağlar. Stili oluşturmak için, başınızın üstünden düzenli bir balık kuyruğu örgüsü ile başlayın . Bunu yapmak için, saçınızın bir bölümünü iki tarafa bölün. Şimdi, bir tarafın dış kenarından bir parça alın ve diğer tarafını birleştirmek için üzerinden geçirin. Diğer tarafta tekrar edin. Bir parçayı her geçtiğinizde başınızın yanlarından ekstra gevşek saç ekleyerek devam edin. Alınacak serbest tüy kalmayana kadar bu işlemi her iki tarafta da tekrarlayın. Daha sonra düzenli bir balık kuyruğu örgüsü ile bitirin.
Fransız Örgü Topuz Saç Modeli Fransız Örgü Topuz Saç Modeli Nedir Özel bir davete yada bir toplantıya katılacaksanız, Fransz örgü topuz modelinden daha iyi bir seçenek yoktur. Topuz görünümü size şıklık katarken örgü sofistike bir hava verecektir. Tabii ki, bu iki ikonik saç stilini bir araya getirmenin sayısız yolu var. Modern bir görünüm için, kafanızın arkasına geçen bir Fransız örgü oluşturmayı deneyin. Ardından saçınızı bir topuzun içine bağlayın.
Yan Fransız Örgü Saç Modeli Yan Fransız Örgü Saç Modeli Fransız örgü dünyasında yeniyseniz, Fransız yan örgü gibi basit bir stille başlamak isteyebilirsiniz. Yine de çarpıcı görünmekle birlikte, bu stilin yapılması  da çok kolaydır. Daha az saç kullanmanın yanı sıra, kafanızın arkasında sırttan ziyade ne yaptığınızı görmek daha kolay olacaktır.
Fransız Örgü At Kuyruğu Fransız Örgü At Kuyruğu Klasik örülmüş bir Fransız örgüsünü at kuyruğu ile birleştirip farklı bir model elde edebilirsiniz. Bu tarz bir saç modeli sabahları işe giderken hayat kurtarıcı olabilir.   Bu tarz saç modelinde farklı bir etki elde etmek için örgülerin kalınlığı ve at kuyruğunun yüksekliği ile oynayabilirsiniz.
Ters Fransız Örgü Saç Modeli Ters Fransız Örgü Saç Modeli Belirtildiği gibi, tersransız örgüsü veya Hollandalı örgüsü, geleneksel Fransız örgüsüne harika bir alternatif.  Örgünün kabarık görünümü sayesinde, özellikle cesur bir görünüm arayan bayanlar için idealdir.
Yarım Aşağı Yarım Yukarı Örgü Saç Modeli Yarım Aşağı Yarım Yukarı Örgü Saç Modeli Fransız örgüsü saç modelleri son yıllarda popülerliğini giderek artırdı. Örnekteki gibi bir model oluşturmak için tek yapmanız gereken, saçın üst kısmındaki saçları düzgünce toparlamak. Arkasından alın kısmından başlayarak Fransız örgünüze başlayabilirsiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Uzun Ters Bob Saç Modeli

Uzun Bob Saç Modelleri

Genç ve dinamik görünüme sahip saç modellerini seven kadınlar arasında bir hayli yaygın olan uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir