Ana Sayfa / Saç / Genç Erkek Saç Modelleri
Quiff Erkek Saç Modeli

Genç Erkek Saç Modelleri

Saç kesimi kadınlar için ne kadar önemliyse, erkekler için de o kadar büyük önem taşımaktadır. Her genç erkek saç modelinin kendine yakışmasını, toplum içerisinde beğenilmesini ister. Grek kısa saçlara gerekse uzun saçlara uygun saç kesim modelleriyle birbirinden farklı ve göze hoş gelen görünümler elde etmek mümkündür.

Düz kısa saç modeli: Erkeklerin ağırlıklı olarak tercih ettiği kesim şekillerinden biri olan düz ve kısa kesim, zor kullanılabilen ve şekil verilirken zorlanılan bir saç kesim şeklidir. Bu sebeple kesim sırasında yanların kısa kesilip üst kısımların uzun bırakılması doğru bir seçim olacaktır. Böylece saçların yanlardan kabarması önlenerek, mükemmel bir görünüm elde edilebilir.

3 numara saç modeli: Genç erkekler tarafından beğeniyle kullanılan saç stilleri arasında ilk sıralarda yer alan 3 numara saç kesim modeli, kısa saç kullanmayı seven her erkek tarafından denenmelidir. Özellikle kafa yapısı yuvarlak veya oval şekilde olan erkeklere çok yakışan saç kesimi,  yanlara atılan şekiller ve çiziklerle mükemmel görünümler sergilemektedir.

Dağınık uzun saç modeli: Uzun saçtan vazgeçemeyen genç erkeklerin tercihiyle sürekli popülerliğini koruyan dağınık saç modeli, doğal görünümün yanı sıra erkeğe egzotik bir hava katmaktadır. Her türlü şeklin kolayca verilebildiği dağınık saç modeli, hemen göze çarpan ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyen erkeklere göre bir saç modeli.

Topuz saç modeli: Uzun saça sahip erkekler arasında trende olan topuz saç modeli, arka kısımdan tutturulan toka yardımıyla gün boyu bozulmadan kullanılabilir. Bu tarz saçlar arasında 2017 yılından beri trend olan Man Bun modeli uzun saçlı erkeklerin en fazla rağbet gösterdiği saç modellerinden biridir. Bu model kadınların topuz saç modeli ile benzerlik gösterir.

Sonraki Geri
Dağınık Dalgalı Erkek Saç Modelleri Dağınık Dalgalı Erkek Saç Modelleri Dağınık ve dalgalı saçların gen erkekler de çok havalı ve seksi göründüğünü söyleyebiliriz. Son derece basit bir kesime sahip olan bu kesimin bir diğer güzel tarafı modasının asla  geçmemesi.
Dik Kısa Saç Modelleri Dik Kısa Saç Modelleri Dik ve şekil vermekte zorlandığınız bir saç yapısına sahip iseniz, bu durumla başa çıkmanın en iyi yolu saçın o keskin duruşunu vurgulamaktır. Bu saç görünümünün en büyük avantajı, ten ve yüz şekli ayırt etmeksizin herkese rahatlıkla yakışacak bir model olmasıdır.
Quiff Erkek Saç Modeli Quiff Erkek Saç Modeli Quiff saç modeli cilalı ve temiz görünümü ile günlük ofis veya önemli toplantılar için ideal saç modelidir. Ayrıca size kendinden emin ve bakımlı bir hava kazandıracaktır.
Geriye Doğru Taranmış Erkek Saç Modeli Geriye Doğru Taranmış Erkek Saç Modeli Fırcalanmış ve düzgün görünümü ile 60’lı yıllarda hayatımıza giren bu saç modeli bize göre ilk günkü kadar popüler. Başın yanları ve arka kısmının son derece kısa kullanıldığı bu kesimde saçın ön kısmını şekillendirmek için bir saç şekillendiricisinden yardım alın.
Saçak Erkek Saç Modeli Saçak Erkek Saç Modeli Saçak saç kesimleri Kadın Saç Modelleri arasında sıklıkla görmeye alışkın olduğumuz bir kesin. Saçaklar artık sadece kadınlar için değil, erkekler içinde popüler. Koyu veya esmer saç modellerinde daha sonuç alırsınız.
Hafif Uzun Erkek Saç Modelleri Hafif Uzun Erkek Saç Modelleri Eğer doğru bakımı yapabilecekseniz bazı erkeklerde uzun saç modellerinin çok şık durduğunu hepimiz biliyoruz. Koyu saç rengine sahip erkeklerde daha şık duracak bu saç modelini tercih edecekseniz çantanızdan dişli tarağı eksik etmemelisiniz.
Kısa Dalgalı Erkek Saç Modeli Kısa Dalgalı Erkek Saç Modeli Liam      Payne bir saç modeline damgasını vurduğunda o saç modelinin popüler olmasına çokta şaşırmamak gerek aslında. Liam Payne’in bu görünüşü, kariyerinin başlarında denediği bir şeydi. Grubun şarkıları gibi, görünüm bugünün çağında ve zamanında bile çok rağbet görüyor. Eğlenceli ve genç bir görünüm arıyorsanız listenin en başına bu modeli almalısınız.
Justin Bieber Saç Modeli Justin Bieber Saç Modeli Pop ikonu ve milyonlarca kişinin hayran olduğu Justin Bieber saç modeli size zahmetsiz ve şık bir görünüm sağlayabilir.
Uzun Dalgalı Erkek Saç Modeli Uzun Dalgalı Erkek Saç Modeli Aslan yelesini andıran bu saç modeli uzun ve dalgalı saçlara sahip erkekler için ideal saç modelleri arasındadır. Doğal ve çekici bir görünüm için muhakkak denemelisiniz
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Aline Saç Kesimi

Aline Saç Kesimi

Aline bob muhtemelen bugünlerde en popüler kesim ve asla modası geçmeyecek. Ters bob saç modeli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.