Ana Sayfa / Makyaj Bloğu / Göz Kapağı Estetiğiyle Yıllara Meydan Okuyun
Göz Kapağı Estetiği Nerede Yapılır
Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiğiyle Yıllara Meydan Okuyun

Uzun yıllar kalıcı olması ve sonuçlarının memnun edici olması sebebiyle göz kapağı gerdirme, göz kapağı gençleştirme estetik işlemleri çok tercih edilmektedir. Alt ve üst göz kapağı estetiği ameliyatları alt ve üst göz kapağında zamanla oluşan göz kapağı düşüklüğü, göz kapağı sarkmalar, göz kapağında oluşan torbalar ve göz altı morlukları  ve şekil bozukluklarında uygulanır.


Üst Göz Kapağı Estetiğinde Uygulanan Teknikler Nelerdir?

Lokal anestezi ile üst göz kapağı uyuşturulur. Gözün dışındaki Ektoderm yani derinin alttaki kasın bir bölümü alınır. Gözün İç ve ortasında yağ bulaşılır. Burada fıtıklaşmış olan yağ dokusunun bir bölümü alınır. Göz altı morlukları giderilir. Gözyaşı bezelerinde herhangi bir deforme ya da sarkma varsa yukarı asılır. Deri eriyen dikişlerle kapatılarak işlem sonlandırılır. Lokal anestezi ile alt göz kapağı uyuşturulur.  Deri ve kas kaldırılır. İç orta ve dış taraftaki yağ dokularına ( pakelerine)  ulaşılır. Fıtıklaşmış olan yağ bezelerinin bir kısmı alınır. Sonrasında fazla kas ve deri alınır ve deri eriyen dikişlerle kirpik dibine doğru kapatılarak, işlem sonlandırılır.

Lokal anestezi ile üst göz kapağı uyuşturulur. Gözün dışındaki Ektoderm yani derinin alttaki kasın bir bölümü alınır. Gözün İç ve ortasında yağ bulaşılır. Burada fıtıklaşmış olan yağ dokusunun bir bölümü alınır.

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları 2019

Estetik ameliyatları sigorta tarafından karşılanmaz. Bireyler bu nu kendi bütçesinden karşılar. Gözkapağı estetiği fiyatları seçilen hastane,  alınan, malzemenin kalitesi, hizmetin kalitesi cerrahın tecrübesi, gibi etkenlere göre belirlenmektedir. Tamamen tecrübe gerektiren ameliyatlar olduğu için, standart bir fiyatlandırma yapılmamaktadır. Bu hasta bütçesine ve ülke ekonomisine zararlar verebilir.

Kaynak; https://hakanyuzer.com/

Bu habere de bakabilirisiniz

Kolajen Nedir

Kolajen, insan vücudunun protein yapısının ortalama üçte birini oluşturan proteinlerinden biridir. Kaslar, kemikler, tendonlar ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.