Ana Sayfa / Saç / Gündelik Saç Kesimleri

Gündelik Saç Kesimleri

Kadınlar günlük hayatta en çok saçlarına zaman ayırır ve onlarla uğraşırlar. Yoğun iş ve okul hayatının arasında saçlara uzun zaman ayırmak bazen pek de mümkün olmaz. Bunun için de rahat kullanabileceğiniz gündelik saç kesimleri arayışına girersiniz. Uzun zaman ayna karşısında saçlarla uğraşılan zamandan sizi kurtaracak en rahat kesimleri bir araya getirdik. Tarzınıza uygun olanı seçip deneyebilirsiniz.
Sonraki Geri
Orta Boy Bob Orta Boy Bob Saç Modeli Omuz hizasındaki bob model, her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek hem şık hem de kullanışlı bir seçenek sunuyor. Bu kesim sayesinde ayna karşısında geçirdiğiniz uzun saatlerden kurtulacaksınız.
Yarım Toplu Model Yarım Toplu Saç Modeli Günlük ve özel davetler için uygun bir saç modeli, Uzun saçlı kadınlar, günün her saati için bir model arıyorlarsa saçlarını dağınık şekilde yarım toplayarak hazır hale gelebilirler.
Tepeden Yarım Toplu Model Tepeden Yarım Toplu Saç Gitmeye ani şekilde karar verdiğiniz davetler için saçlarınızı tepeden yarım şekilde toplayarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yapımı da kolay olan bu saç modeli sizi geceye de hazırlayacaktır.
Tepede Dağınık Topuz Tepede Dağınık Topuz Saç Modeli Kahküllü ve düz saçlar için ideal bir model. Kolayca hazırlama imkanı da sunan bu tepe topuzu kadınların kurtarıcısı olacak.
Dalgalı Uzun Saçlar Dalgalı Uzun Saç Modeli Uzun ve dalgalı saçlara sahip olan kadınlar, bu saçlarla günün her saatinde şık görünebilirler. Hiç bir şey yapmadan en özel davetlere bile bu saçlarla katılabilirsiniz.
Dağınık Topuz Dağınık Topuz Modeli Özellikle gece davetleri için şık ve kolay yapılabilecek bir saç modeli arıyorsanız, saçlarınızı arkada dağınık şekilde toplayabilirsiniz.
Atkuyruğu At Kuyruğu Saç Model Tepede dağınık şekilde toplanan atkuyruğu sizi her zaman şık ve modern bir görünüme kavuşturur. Yapımı da çok kolay olan bu modeli günün her saati kullanabilirsiniz.
Klasik Bob Klasik Bob Saç Modeli İş hayatının stresinden dolayı saçlarına pek vakit ayıramayan kadınlar, klasik bob kesimle kendilerini bu yükten kurtarabilirler. Birkaç tarak dokunuşu yardımıyla hazır hale gelen bu saçlarla günün her saati şık görünebilirsiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Rengi Modelleri

Küllü Kumral Saç Rengi Modelleri

Kadınların bu hayatta en sevdiği şey saç renkleri ile değişiklik yapmadır. Bununla birlikte her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.