Ana Sayfa / Saç / Orta Saç Stili / İnce Telli Saçlar İçin Orta Boy Saç Kesimleri

İnce Telli Saçlar İçin Orta Boy Saç Kesimleri

Orta boy saç kesimleri, ince telli saçlar için her zaman idealdir. Saçlarının daha hacimli ve dolgun görünmesini isteyenler orta boy saç kesimini tercih etmeli. Bob kesimden vazgeçmemesi gereken ince telli saçlara sahip kadınlar, bu kesimdeki saçlarını birbirinden farklı modelle süsleyebilirler. Örgüler, aksesuarlar ve daha farklı dokunuşlarla istediğiniz modeli yapabilir ve saçlarınızı hem hacimli hem de şık gösterebilirsiniz.
Sonraki Geri
Örgülü Bob Kesim Örgülü Bob Saç Modeli Düz ve ince telli saçlarınızı bu boylarda bir bob kesimle şekillendirebilirsiniz. Saçlarınıza renk ve hareket katman için de örgülü bir bant yapabilirsiniz.
Katlı Kesim Katlı Kesim Saç İnce telli saçlarınızı orta boy ve bol katmanlı bir kesimle forma sokabilirsiniz. Bolca kesilen katmanlar, saçlarınızı olduğundan daha havalı gösterecek.
Açılı Bob Kesim Açılı Bob Saç Modeli Arka kısmı kısa önleri biraz daha uzun şekilde kesilen bob, saçlarınızın dolgun ve kabarık görünmesini sağlayacak. Omuz hizasında ya da daha kısa şekilde kestirdiğinizde saçlarınızı istediğiniz forma kavuşturabilirsiniz.
Orta Boy Kahküllü Kesim Orta Boy Kahküllü Kesim İnce telli saçlarınızı kahküllü orta boylarda bir kesimle şekillendirerek sönük ve cansız görünümden kurtulabilirsiniz. Bu kesim sayesinde aynı zamanda sofistike ve hoş bir görünüm de kazanacaksınız.
U Şekilli Kesim U Şekilli Kesim Modeli 70li yılların popüler saç kesimlerinden olan u kesim, ince telli saçlar için uygun bir modeldir. Bu kesimle şekillenen saçların uç kısmını da kıvırdığınızda saçlarınız olduğundan daha havalı ve dolgun görünecek.
Katmanlı Dağınık Kesim Katmanlı Dağınık Kesim Omuz hizasındaki saçlarınıza bol katmanlı bir kesim ilave ederseniz, ince telli saçlarınızı cansız görünümünden de kurtarırsınız. Bol katlı ve dağınık şekilde kullanılacak olan saçlar sizin havanızı değiştirecek.
Üstü Katlı Küt Kesim Üstü Katlı Küt Kesim Küt kesim orta boy saçlar için ideal bir modeldir. Uçlarını düzgünce küt şekilde kestireceğiniz saçlarınızın üst bölümüne katmanlar attırarak hacimli ve havalı tarza sahip olabilirsiniz.
Dalgalı Orta Boy Saçlar Dalgalı Orta Boy Saç Modelleri Orta boylarda kestireceğiniz saçlarınızı doğal dalgalarla süslediğinizde saçlarınız bambaşka bir görünüme kavuşacak. O cansız görüntünün yerini modern ve havalı bir stil alacak.
Bombeli At Kuyruğu Bombeli At Kuyruğu Modeli Orta boy kesilen ince telli saçlarınızı üst kısmından bombeli şekilde bir at kuyruğu ile şekle sokabilirsiniz. Bombeli görünüm sayesinde saçlarınız sönük formundan kurtulacak.
Yan Örgü Yan Örgü Orta boy kesilen saçlara hava ve şekil kazandırmak için yandan ince örgüler işinizi görecektir. Bu model sayesinde stil sahibi ve iddialı bir görünüm de kazanacaksınız.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Oval Yüz Dalgalı Saç Modeli

Oval Yüzler İçin Yassı Saç Modelleri

Oval yüzler, yüz tipleri arasında ideal olarak görülendir. Yüz uzunluğu genişliği ile kıyaslandığında daha fazladır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir