Ana Sayfa / Saç / Ünlülerden En Güzel 8 Saç Modeli

Ünlülerden En Güzel 8 Saç Modeli

Her kadın hayatının farklı zamanlarında değişik saç modellerini deneyimler. Aynı saçları yıllar boyu kullanan kadınlar nadiren olsa da genellikle kararlarını değişimden yana kullanırlar. Özel davetler için de saç kesimlerine göre her seferinde farklı bir saç modeli kullanırlar. Bu durum ünlülerde de aynıdır. Dünyaca ünlü birçok isim sürekli saçlarında değişikliğe gider. Bununla birlikte katıldıkları her davette de farklı saç modelleriyle karşımıza çıkarlar. Biz de değişime niyetlenenler ya da özel davetlerde kullanmak için saç modeli arayanlar için birkaç tüyo vermeye karar verdik. Ünlülerden en güzel 8 saç modeli, size fikir verebilir.
Sonraki Geri
Taylor Swift Taylor Swift Saç Modeli Genç yaşına uygun bir model seçen Taylor Swift, mükemmel görünümü de garantilemiş. Dağınık ve salaş şekilde arkada toplanan saçlar ortaya şık bir topuzun çıkmasını sağlamış. Özel davetlerde kullanmak için uygun olan bu modeli siz de deneyebilirsiniz.
Angelina Jolie Angelina Jolie Saç Modeli Güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Angelina Jolie’nin seçtiği model de özel davetlerde kurtarıcınız olabilir. Uzun doğal dalgalı saçlarını üst bölümü hafif kabartarak yarım şekilde toplayan Jolie, hem doğal hem de salaş bir model elde etmiş.
Jennifer Lopez Jennifer Lopez Saç Modeli Saçlarının her zaman hacimli ve dolgun görünmesini isteyen kadınlar, Jennifer Lopez’in saç kesimini tercih edebilirler. Uç kısımlara doğru hafif katlı şekilde kesilen saçlara bir de doğal iri dalgalar eklendiğinde hayalini kurduğunuz o hacimli ve göz kamaştıran saçlara kavuşacaksınız.
Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence Saç Modeli Özel ve şık bir davete katılacaksınız ve saç modeli konusunda kararsız mısınız? O zaman hemen size Jennifer Lawrence örneğini verelim. Ense hizasında yan şekilde toplanan dağınık topuz hem şık hem de doğal bir görünüme sahip. Bu modeli siz de davetlerinizde kullanabilirsiniz.
Gigi Hadid Gigi Hadid Saç Modeli Kısa saç modellerinden vazgeçemeyen ve saçlarıyla uzun süre uğraşmaktan sıkılan kadınlar bu model tam da size göre. Çenenin biraz altında hizalanan klasik kısa kesim sayesinde günlük hayatta ve davetlerde kullanabileceğiniz şık bir modele sahip olacaksınız. Bu şekilde kestireceğiniz saçlarınızı ister doğal haline bırakın isterseniz de sprey yardımıyla geriye doğru tarayın.
Cara Delevigne Cara Delevigne Saç Modeli Her zaman tercihiniz doğallık ve sade görünümden yana ise bu modele bayılacaksınız. Tepede salaş şekilde toplanan saçlar, özel davetler için sade bir saç modeline sahip olmanızı sağlayacak. Bu saç modelini her ortamda ve mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Rihanna Rihanna Saç Modeli Saçlarıyla dikkat çekmek isteyen, iddialı kadınlar buraya.. Saçlarını sürekli değiştiren, her rengi ve kesimi deneyen Rihanna’nın bu kırmızı saçlarını herkes mutlaka hatırlıyordur. Uzun düz saçlar, kırmızının iddialı ve dikkat çekici bu tonuyla mükemmel bir uyum yakalıyor.
Jessica Biel Jessica Biel Saç Modeli Üst bölümü kabartılarak dağınık şekilde arkaya taranan saçlar, yarım şekilde toplandığında muazzam bir güzelliği ortaya çıkarıyor. Jessica Biel’in bu saç modeli uzun ve dalgalı saçlara sahip olan kadınlar için güzel bir seçenek olacak.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Perçemli Saç Renkleri

Perçemli Saç Modelleri

Perçemli saç modelleri kadınların saç kesimlerinde en çok tercih ettikleri ve saç kesimlerinden biridir. Özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.