Ana Sayfa / Saç / Katmanlı Kısa Saç Modelleri
Sarı Balyajlı Bob Saç Kesimi Modeli

Katmanlı Kısa Saç Modelleri

Katmanlı kısa saç modelleri hem trend görünümü hem de kolay ve rahat bakımıyla tercih ediliyor. Uzun saçları şekillendirmenin ve bakımının zor olduğu göz önünde tutulunca kısa saçlar kurtarıcı oluyor. Her yüz şekli ve tarza uygun olacak şekilde hazırlanan katmanlı kısa saç modelleri hacimli ve dolgun görünümü de garantiliyor. Son zamanlarda ünlü isimlerin de sıkça tercih ettiği katmanlı kısa saç modellerinden en havalı olanlarını sizin için yazımızda listeledik.
Sonraki Geri
Klas Katmanlı Pixie Klas Katmanlı Saç Modeli Olduğunuzdan daha genç görünmenize yardımcı olacak bir model. Hafif dalgalar ve katmanlarla süslenen pixie kesim, dağınık ve zarif bir görünüm sunuyor.
Kısa Asimetrik Kesim Asimetrik Kısa Saç Modeli Asimetrik şekilde kesilen katlarla süslenen pixie model, cesur ve çılgın bir görünüme sahip. Bu tarz bir kesime biraz daha hava katmak için tek tarafını kulak arkasına da alabilirsiniz.
Basit Katmanlı Bob Katmanlı Bob Kesim Saç Yumuşak katmanlarla hazırlanan bu basit bob kesim, son derece kullanışlı bir model. Her yaşa ve her yüz şekline uygun olan bu kesim, macera aramayan ve klasik çözümler isteyen kadınlara hitap ediyor.
Dağınık Katmanlar Dağınık Katmanlı Saç Dağınık katmanlarla hazırlanan kısa bob kesim, saçlarınıza hacim ve havalı görünüm katacak. Bu saç modeliyle günün her saati enerjik ve dinamik görüneceksiniz.
Sarı Balyajlı Bob Sarı Balyajlı Bob Saç Kesimi Modeli Arka kısımda daha kısa önde daha uzun şekilde formlanan katlar, doğal dalgalarla birleştiği zaman modern bir görüntü ortaya çıkarıyor. Trendlere uygun şekilde kesilen saçlar, sarı balyajla kombinlenerek sizi yaza hazırlıyor.
Bombeli Bob Kesim Bombeli Bob Saç Modeli Örneği Arkadan öne doğru uzayan katlarla şekillendirilen bob model, tepedeki bombeli bölüm sayesinde de klasik kesimi farklı bir boyuta taşıyor. Hem şık görünmek hem de hacimli saçlara sahip olmak isteyen kadınlar için bu model idealdir.
Doğal ve Dağınık Katmanlar Doğal Dağınık Katmanlı Saç Model Saçlarına vurgu yapmak isteyen kadınlar kesinlikle bu tarz doğal ve dağınık katmanlı kesimleri tercih etmeliler. Bu saçları ister düz ister dalgalı şekilde kullanın her zaman şık görüneceksiniz.
Boyutlu Katmanlar Katmanlı Saç Kesim Örneği Farklı boyutlardaki katmanlarla hazırlanan bu bob kesim, yuvarlak bir forma sahip. Bu saç kesimini orta yaşlı kadınlar da rahatlıkla tercih edebilir ve trendlere uygun bir görünüm sergileyebilirler.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.