Ana Sayfa / Saç / Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Modası geçmeyen saç modelleri kadınlar için her zaman kurtarıcı olmuştur. Her zaman trendlere uygun modern bir görünüm sergilemek isteyen ya da değişime niyetlenen ancak radikal tercihlerden kaçınan kadınlar genellikle modası geçmeyen saç modelleri arasından bir seçim yapıyor. Peki nedir bu modası geçmeyen saç modelleri diyorsanız hemen size birkaç örnek vererek anlatalım.
Sonraki Geri
Küt Kesim Küt Kesim Saç Modeli Yaklaşık 20-30 sene önce popülerlik kazanan küt kesim, günümüze kadar eskimeden gelebilen modellerden biri. İnce ya da kalın telli olması farketmeden her saça uygulanabilen ancak en çok düz saçlara yakışan küt kesim, son derece modern ve şık bir görünüme sahip oluyor. Küt kesim ile şekillendireceğiniz saçlarınızı doğal haliyle kullanmanın yanı sıra birçok farklı modelle de farklı ortam ve tarzlara uygun hale getirebilirsiniz.
At Kuyruğu At Kuyruğu Modeli At kuyruğu da hiçbir zaman unutulmayan ve eskimeyen saç modellerinden biri. Her sezonun saç trendleri arasında kendine yer bulan at kuyruğu modelleri özel günlerde, iş hayatında ve günlük yaşamın her saatinde rahatlıkla kullanılabilir. Açık bırakılan saçlardan hoşlanmayanlar için at kuyruğu vazgeçilmez bir modeldir.
Katlı Saç Kesimi Katlı Kesim Saç Yaklaşık 20 yıldır popülerliğini kaybetmeyen katlı saç kesimi, özellikle dalgalı saçlara sahip olan kadınların tercihi oluyor. Uzun ve doğal dalgalı saçlarda hareketli ve havalı görünümün garantisi olan bu kesim de modası hiçbir zaman geçmeyecek olan modeller arasında baş sıralara yerleşiyor.
Örgülü Saç Modelleri Örgülü Saç Modeli Uzun yıllardır hayatımızda olan ve olmaya da devam edecek saç modellerinden biri de örgülü saçlar. Özellikle son birkaç yıldır popülerliğini arttıran örgülü saç modelleri, genci yaşlısı her yaştaki kadına yakışıyor. Birbirinden farklı tarzda örgünün yapıldığını da göz önüne alırsak örgülü saç modelleri kadınlara her ortam için farklı seçenek sunuyor. Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan örgü özel günlerde artık daha çok tercih ediliyor.
Kısa Saç Kesimi Kısa Saç Modeli Kısa saç her zaman kadınları daha cool ve cesur bir görünüme kavuşturur. Çoğu kadının favorisi olan kısa saç kesimi, uzun yıllardır hayatımızda ve hiç de çıkmaya niyeti yok. Kullanım açısından da oldukça rahat olan bu saç modelleri daha uzun yıllar moda olmaya devam edecek.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Perçemli Saç Renkleri

Perçemli Saç Modelleri

Perçemli saç modelleri kadınların saç kesimlerinde en çok tercih ettikleri ve saç kesimlerinden biridir. Özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.