Ana Sayfa / Saç / Oval Yüzler İçin Saç Modeli Önerileri

Oval Yüzler İçin Saç Modeli Önerileri

Oval yüz şekline sahipseniz neredeyse tüm saç kesimlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Oval yüz hatları en ideal yüz şekli olarak gösterildiği için saç modeli konusunda çok şanslılar. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı detaylar var tabi. Saç modeli seçiminizde yüz hatlarınızın kapanmamasına özen göstermelisiniz. Katlı kesimlerden çok düz ve aynı hizada kesilmiş saçları kullanarak yüz hatlarınızı belirginleştirebilirsiniz. Kısa ya da uzun boy farketmeksizin istediğiniz modeli saçlarınızda uygulayabilirsiniz.
Sonraki Geri
Süper Kısa Pixie Kısa Pixe Saç Modeli Süper kısa pixie kesim, cesaret isteyen iddialı bir modeldir. Kusursuz görünmek için de bu saç modelini kesinlikle oval yüz şekline sahip olan kadınların kullanması gerekiyor.
Kavisli Kıvrımlar Kavisli Kıvrımlı Saç Modeli Kaşlarınızın hemen üstünde kesilen kahküller ve doğal formlu uzun saçlar, oval yüz şeklinizle birleştiğinde muazzam bir görünüm elde edebilirsiniz.
Düşük Yan Atkuyruğu Düşük Yan At Kuyruğu Oval yüz şekline sahip olan kadınlar, özel davetlerde kullanabilmek için yanda düşük şekilde toplanan bir atkuyruğunu tercih edebilirler. Bu saç modeli yüz şeklinize uyum sağlayacağı gibi sizi son derece zarif bir görünüme de kavuşturacak.
Dalgalı Lob Dalgalı Lob Saç Modeli Doğal dalgalı formuyla dikkat çeken lob kesim, elmacık kemikleri ne ve çene çizgisine genişlik katar. Bu modelle hem şık görünebilir hem de kolay kullanabileceğiniz saçlara sahip olabilirsiniz.
Kahküllü Bob Kahküllü-bob Elmacık kemikleri ve çene çizgisi belirgin olmayan oval yüz şekline sahip kadınlar, bu tarz kahküllü bir bob kesimi tercih edebilirler. Yüze hacim katan ve belirgin olmayan bölgeleri daha belli bir forma sokan bu modelin kullanımı da son derece kolay.
Dalgalı Yana Taranmış Saçlar Dalgalı Saç Modeli Oval yüz şeklinie uygun bir saç modeli arıyorsanız, doğal dalgalarla hacimlendireceğiniz saçlarınızı yana ayırarak havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.
Geriye Taranmış Bob Bob Kesim Saç Modeli Oval yüz şekli en ideal ve kusursuz hatlara sahip olan yüz şekli olduğu için tüm vurguyu yüzünüze rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için de cesaret isteyen yeriye taranmış bir bob kesimi seçebilirsiniz. Yüzünüzü tamamen açıkta bırakacak olan bu model sizin için ideal olacak.
Sonraki Geri
 

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Rengi Modelleri

Küllü Kumral Saç Rengi Modelleri

Kadınların bu hayatta en sevdiği şey saç renkleri ile değişiklik yapmadır. Bununla birlikte her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.