Ana Sayfa / Saç / Uzun Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri

Uzun Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri

Düz ve uzun saçlara sahip olan kadınlar her zaman kesim ve model konusunda şanslıdırlar. Düz saçlar hem doğal formuyla hem de dalgalı ya da kıvırcık şekil alarak kullanılabilir. Uzun olması sebebiyle de kısa saçlara göre çok daha fazla model seçeğeni bulunur. Aynı zamanda uzun saçlarda değişiklik yapılmak istendiğinde de farklı boylarda kesimler rahatlıkla uygulanabilir. Uzun saçların bakımının kısa saçlara göre daha zor ve zahmetli olduğu da unutulmamalıdır.
Sonraki Geri
Uzun ve Katlı Saçlar Uzun Katlı Saç Modeli Uzun ve düz saçlarınıza hacim ve hareket katmak istediğinizde yardımınıza katlı kesim koşacak. Saçlarınızı katlı kestirerek, hem daha dikkat çekici hem de olduğundan daha hacimli bir görünüm elde edeceksiniz.
Düz Katmanlı Saçlar Düz katlarla şekil verilen uzun saçlarınız, doğallığı sembolize edecek. Her sezon rahatlıkla kullanılabilen bu kesim, hem düz hem de dalgalı formda harika bir görünümü garantiliyor.
Örgü Bant Örgü Bant Saç Modeli Uzun ve düz saçlarınıza farklı ve sevimli bir görünüm eklemek istediğinizde yapmanız gereken örgüyle oluşturacağınız saç bandı. Bu saç bandı sayesinde saçlarınız hem daha derli toplu bir forma girecek hem de hoş bir görüntü elde etmiş olacaksınız.
Geniş Örgü Uzun ve düz saçlara sahip olanlar, örgü modellerini rahatlıkla saçlarında kullanabilirler. Bunların en güzel örneklerinden biri de geniş örgüdür. Saçlarınızın tamamını ya da bir bölümünü bu şekilde geniş ve salaş bir örgüyle şekillendirebilirsiniz.
Altın Renkli Dalgalı Saçlar   Altın Renkli Saç Nedir Altın renkli ve ışıl ışıl uzun saçlara sahipseniz çok şanslısınız. Sarı saçlarda her zaman her model kendini daha güzel gösterir. Bir de saçlarınıza doğal dalgalar ilave ederseniz saçlarınız muazzam bir görsellik kazanmış olacak.
Çerçeveli Sombre   Çerçeveli Sombre Saç Modeli Uzun ve katlı saçlarınızı sombre tekniğiyle renklendirerek hem havalı hem de ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınızda bu tarzı taşımak istiyorsanız hem modern hem de kadınsı görünümü garantilemiş olacaksınız.
Balık Sırtı Örgülü Atkuyruğu  Balık Sırtı Örgülü At Kuyruğu Nedir Balık sırtı örgüsüyle hazırlanan bu atkuyruğu gür ve uzun saçlı kadınlara çok yakışacak.  Kalın şekilde örülen balık sırtıyla bir taç oluşturulan bu model saçlarınızı hem günlük hem de özel davetler için hazırlıyor.
Çikolata Kahve Tonunda Katlı Saçlar   Kahve Tonunda Saç Modeli Katlı kesilmiş uzun düz saçlarınızı çikolata kahve tonuyla renklendirerek hem doğal hem de havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.
Kahküllü Uzun ve Düz Saçlar   Kahküllü Saç Modeli Uzun ve düz saçlar için klasik bir model arıyorsanız, dümdüz bir kahkül kestirerek aradığınız formu yakalayabilirsiniz.
Yarım Örgü   Örgülü Saç Modeli Uzun saçlarınızı yarım şekilde toplayıp örgüyle süslediğiniz zaman, günlük kullanım için son derece uygun ve salaş bir model elde etmiş olacaksınız.
Sonraki Geri
 

Bu habere de bakabilirisiniz

Lob Kesim Saç Modelleri

Lob Kesim Saç Modelleri

Lob kesim saç modelleri son dönemlerde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi bu saç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.