Ana Sayfa / Saç / Uzun Bob Saç Modelleri
Uzun Ters Bob Saç Modeli

Uzun Bob Saç Modelleri

Uzun Bob Saç Modelleri, genç ve dinamik görünüme sahip saç modellerini seven kadınlar arasında bir hayli yaygın ve  hemen hemen her yüz modeline yakışan bir saç kesim stili.  Son dönemlerde bir hayli popüler bir kesim olarak ilgi gören uzun uzun bob saç modeli , kişiye özel kesimlerle daha fazla anlam kazanıyor.   Asimetrik bob modeli: Saçların arka bölümünü kısa, önleri uzun şekilde bırakmak suretiyle kullanılan asimetrik bob modeli, modern saç kesiminden vazgeçmeyen kadınların en ideal saç modelleri arasında yer alıyor. Yenlikten hoşlanan kadınlar için de farklı bir hava yaratan saç kesimi, oldukça rahat ve pratik bire kullanıma sahip. Arkadan örgülü bob saç modeli: Saçlarını uzun bob kestiren ve farklılık arayan kadınların mutlaka denemesi gereken bir model.  Uzun bob saçları şekillendirme yöntemlerinden biri olan örgülü saç modeli, dakikalar içerisinde saçların toplanarak şekillendirilmesine olanak sağlıyor. Bu tür saç modelleri, genellikle salaş ve doğal saç seven kadınlar tarafından daha fazla benimseniyor. İlgili Link : İnce Telli Bob Saç Modeli Ensede topuz modeli: Özellikle özel davetlerde topuz kullanmayı seven kadınların favorisi olan ensede topu modeli, daha çok düz saçlarda istenilen formu bulabiliyor. Dalgalı veya kıvırcık saça sahip olup ensede topuz modelini kullanmak isteyen hanımların, öncelikle saçlarını düzleştirmesi gerekiyor. Topuz yapıldıktan sonra saç spreyi ile sabitlenen topuz, oldukça keyifli bir kullanım sunuyor. Kâküllü uzun bob modeli: Kâkül kullanmayı seven kadınlara oldukça yakışan bob kesim, isteyenlere kâkül isteyen kadınlara ise hareketli perçem kesimi yapma imkânı tanıyor. Son yılların en trend saç kesim modelleri arasında yer alan uzun bob saç kesimi, genç ve masum görünmeyi seven her yaştan genç kadınlara oldukça yakışıyor. Kâkül sitil ayrıca uzun bob saç kesimine hava ve hareket katıyor.
Sonraki Geri
Uzun Kıvırcık Bob Saç Modeli Uzun Kıvırcık Bob Saç Modeli Kıvırcık saç modellerinin uzun kullanımı meşakkatli ve bakım gerektirir. Uzun saç modelleri arasında tercih edebileceğiniz en zahmetsiz model olan bob kesim son derece şık sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.
A Line Uzun Bob Saç Modeli A Line Uzun Bob Saç Modeli Önden uzun arkadan kısa görünümlü A-Line bob saç modeli, yüzünüze belirginlik veren şık bir kesim türüdür. Şık ve modern bir görünüm için düz veya kıvırcık tercih edebilirsiniz.
Uzun Açılı Bob Saç Modeli Uzun Açılı Bob Saç Modeli Uzun açılı boblar, oldukça sade ve çok yönlüdür. Yüzünüzü güzel bir şekilde çerçeveleyebilir ve ya düz ya da dalgalı aşınmış harika görünebilirler.
Yuvarlak Yüz Uzun Bob Saç Modeli Yuvarlak Yüz Uzun Bob Saç Modeli Yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlar için uzun bob saç modelleri , en şık saç modellerinden biri olabilir. Yüzünüzün olduğundan daha yuvarlak görünmesini sağlamak için ekstra farklı uzunluklar bırakabilirsiniz.
Dağınık Bob Saç Modelleri Dağınık Bob Saç Modelleri Bob saç modellerinin en önemli özelliği, darmadağın olduğu zamanlarda bile son derece güzel görünmesi. Bu yüzden, kapıdan çıkmak için acele ettiğinizde, dağınık uzun bir bob şık görünürken zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Uzun Katmanlı Bob Saç Modeli Uzun Katmanlı Bob Saç Modeli Katman bırakılarak kesilmiş uzun bob saç modelleri evrensel olarak en çok tercih edilen saç modellerinden biridir. Kesimin, hareket ve doku katan kısa ve orta uzunlukta katmanları sayesinde, bu saç modeli çeşitli yüz şekillerine ve saç tiplerine uygundur.
Değişik Uzunlukta Bob Saç Modeli Değişik Uzunlukta Bob Saç Modeli Eşsiz bir görünüm isteyenler için, bir tarafında kısa uzun bob saç modeli harika bir seçim olabilir. Asimetrik kesim, saçınıza modern bir görünüm kazandırır.
Uzun Eğimli Bob Saç Modeli Uzun Eğimli Bob Saç Modeli Uzun, eğimli bir bob saç modeli hakkında harika şeylerden biri, stilinize uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir olmasıdır. Cesur bir görünüm için, kısadan uzun süreye hızla geçiş yapan çarpıcı bir çekiciliği tercih edin.
Uzun Ters Bob Saç Modeli Uzun Ters Bob Saç Modeli Ters uzun bob saç modeli arkadan görünümü  kısa, önden görünümü  ise daha kısadır. Kesim tipik olarak, saça hareket ekleyen ve hacim kaybetmeden kütleyi azaltabilen yığılmış katlara  sahiptir.
İnce Saçlar İçin Bob Saç Modelleri İnce Saçlar İçin Bob Saç Modelleri İnce saçlarınız için bob kesim harika bir fikir olabilir. Kesiminize dağınık dalgalar ekleyerek doku ve boyut kazandırıp daha iyi sonuç elde edebilirsiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.