Ana Sayfa / Saç / Kısa Saç Stili / Ünlülerin Tercihi Muhteşem Kısa Saç Stilleri

Ünlülerin Tercihi Muhteşem Kısa Saç Stilleri

Kısa saçın modası hiçbir zaman geçmez. Her sezonun trendleri arasında kendine mutlaka yer bulur. Tüm yüz şekillerine uygun farklı kısa saç modellerine sahip olmanız da mümkün. Kişiye hem spor hem de klasik ve ciddi bir ifade de katan kısa saçlar, kullanım ve bakım kolaylığı sebebiyle de fazlaca tercih ediliyor. Dünyaca ünlü birçok isim de kısa saçtan asla vazgeçmiyor ya da uzun saçın bakımından yorulduğunda kendini kısa bir saç modeliyle rahatlatıyor. Size de ilham verecek niteliğe ünlülerin tercihi kısa saç modellerini  bir araya getirdik.
Sonraki Geri
Yumuşak Görünüm Yumuşak Görünüm Saç Modeli Nasıldır Kısacık kestireceğiniz saçlarınızı, Emma Willis gibi yumuşak bir görünüme bürüyebilirsiniz. Yanlarını kulak arkasına aldığınız saçlarınızın ön bölümünü de arkaya doğru tarayarak yüzünüzü tamamen açıp hoş bir görüntü sergileyebilirsiniz.
Kısa ve Katmanlı  Kısa Ve Katmanlı Saç Modeli Nasıldır Alnını açmak istemeyen hanımlar, kısa saçlarının ön bölümünü biraz daha uzun bırakarak, Anne Hathaway gibi bir tarafa doğru tarayabilirler. Hem şık hem de zarif bir görünüm sunan bu saç modeli, her yaşa uygun bir seçenek.
Kısa Pixie Saç Kesimi Kısa ve Pixie Saç Kesimi Nasıldır Kadınsı ve çarpıcı görünümü garantileyen kısa pixie saç modelini, dikkat çekmek ve fark yaratmak için tercih edebilirsiniz. Maggie Gyllenhaal gibi süper kısa pixie modelini seçerek hoş görünüme garantileyebilirsiniz.
Dalgalı Katman Dalgalı Katman Saç Modeli Nasıldır Kısa saçla özdeşleşen ünlülerden olan Halle Berry, dalgalı katmanlarla kestirdiği saçlarını çok güzel şekilde taşıyor. Üst ve ön bölümdeki dağınık ve doğal görünüm de hem klasik hem de spor bir tarzı sembolize ediyor.
Pürüzlü Kesim Pürüzlü Kesim Saç Modeli Nasıldır Saçlarında doğal formu korumak isteyen ve yapılı modellerden hoşlanmayanlar, Judi Dench’in kısa saç modelini deneyebilirler. Kurutup çıkma avantajı sunan bu model, sizin ayna karşısında fazla vakit harcamanıza da engel olacak.
Retro Kesim Retro Kesim Saç Modeli Nasıldır Kısa saçlarınıza retro bir görümüm katmak istiyorsanız, Jennifer Lawrence örneğinde olduğu gibi bu tarz bir modeli tercih edebilirsiniz. Üst bölümünde havalı bir forma sahip olan saçlarınızı geriye doğru taradığınızda istediğiniz görünümü kazanacaksınız.
Kısa Bob Kısa Bob Saç Modeli Nasıldır Kısa kestireceğiniz saçlarınızın doğal ve sade bir görünümde olmasını istiyorsanız Jessica Stam gibi düz bir bob kesimi tercih edebilirsiniz. Bu model her tarza kolayca uyum sağlayacaktır.
Afro Kesim Afro Kesim Saç Modeli Nasıldır Kıvırcık saçlılar için mükemmel bir model. Alt bölümü tamamen kısa kesilen ve üstte uzun bırakılan saçlar sizi hem havalı hem de özgün bir tarza bürüyecek. Kıvırcık saçlar nedeniyle fazla yüksek ve havalı görünecek bu model, Alicia Keys’e de fazlasıyla yakışmış.
Kase Kesimi  Kase Kesimi Saç Modeli Nasıldır Klasikleşmiş bir model olan kase kesimi, Kate Silverton örneğinde şık bir form kazanıyor. Kalın telli ve düz saçlar için son derece uygun olacak olan bu kesim, sizi farklı bir havaya bürüyecek.
Karmaşık Kesim  (Pixie-Geldof-kisa-sac-modelleri) Karmaşık Kesim Saç Modeli Nasıldır Saçlarında dağınık ve doğal bir görünüm arzulayanlar için ideal bir kesim. Pixie Geldof’un da tercihi olan bu model, kullanım rahatlığı ve spor bir görünüm vaat ediyor.
Havalı Kesim Havalı Kesim Saç Modelleri Nelerdir Daha çok genç kızların beğenisini toplayacak olan bu kesim, havalı ve özgün bir tarzı sembolize ediyor. Bir taraftan kazınan saçlar başınızın diğer tarafına taranıp sabitlendiğinde mükemmel bir görünümü garantilemiş ve sıradışı bir forma girmiş olacaksınız. Bu kesim Miley Cyrus’a da çok yakışmış.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Büyüleyici Sarı Saç Modelleri

Sarı saç rengi her cilt tonuna uygun modellerden biridir. Toplumda açık tenlilere yakışan bir algı …

10 Yorumlar

  1. Jenifer lawrenccın yüzün o akdar güzel ki nasıl kestirse yakışır o saç.

  2. Kısacık kestireceğiniz saçlarınızı, Emma Willis gibi yumuşak bir görünüme bürüyebilirsiniz. Yanlarını kulak arkasına aldığınız saçlarınızın ön bölümünü de arkaya doğru tarayarak yüzünüzü tamamen açıp hoş bir görüntü sergileyebilirsiniz.

  3. Kısa saç bazı kadınlara gerçekten çok yakışıyor. Ayrıca çok daha enerjik ve genç bir görünüm de sağlıyor kısa saç modelleri.

  4. Kısa saçın kullanımı her ne kadar rahat olsa da bana yakışmadığı için kullanamayanlardanım. Kısa saç Yakışanlar yaşadı ☺️

  5. ayy kısa saça bayılıyorum :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir