Ana Sayfa / Saç / Ünlülerin Topuz Seçimleri

Ünlülerin Topuz Seçimleri

Topuz, saçlarını açık bırakmaktan hoşlanmayan ve derli toplu bir görüntü arayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günlük ya da özel zamanlarda kullanılabilecek olan onlarca topuz modeli arasından herkes yüz şekline ve ihtiyacına uygun olanı seçmeli. Her zaman şık görünüm garantisi veren topuz saç modelleri ünlüler tarafından da çok sık kullanılıyor. İşte bu konuda size ilham verecek ünlülerin topuz seçimleri..
Sonraki Geri
Kendall Jenner Kendall Jenner Topuzu Tepede dağınık şekilde toplanan topuz, günün her saatinde tercih edebileceğiniz bir görüntüye sahip. Kahküllü saçlara sahip olan kadınların da rahatlıkla seçebileceği bu model, zamansız şıklığı garantiliyor.
Alicia Vikander Alicia Vikander Topuz Modeli Kolayca yapabileceğiniz bu doğal ve salaş formlu tepe topuzu, size hem gündüz hem de gece şıklığını garantileyecek. Sade ve zarif görünümden yana olanların tercihi olacak.
Ellie Kemper Saç Modeli Dalgalı saçlarla hazırlanan tepe topuzları son derece şık ve modern bir görünüm sergiler. Dağınık topuz modellerinin bu sezon trendleri arasında yer aldığını da hesaba katarsak sizin için doğru tercih olacaktır.
Poppy Delevingne Poppy Delevingne Saç Modeli Kalın telli ve hacimli saçlara sahip olan kadınlar saçlarında tepe topuzunu tercih edebilirler. Tepede büyük bir topuz hem boyunuzu uzun gösterir hem de sizi şık bir forma kavuşturur.
Blake Lively Blake Lively Topuz Saç Modeli Dağınık topuzdan vazgeçemeyenler günün her saatinde bu modeli kullanabilirler. Her tarza kolayca uyarlanabilen dağınık topuz modelleri sizi doğal ve zarif bir hanım haline getirir.
Margot Robbie Margot Robbie Topuz Modeli Özel davetlerde kullanmak için dağınık ve şık bir topuz modeli arıyorsanız hemen bir tavsiye verelim. Tamamen rastgele toplanmış havası vereceğiniz saçlarınızda ense topuzu sizi hayal ettiğiniz şık görünüme kavuşturur.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

6 Yorumlar

  1. Kendime Poppy Delevingne topuzundan yaptırasım geldi. Gayet sade fakat bir taraftanda dikkat çekici bir havası var.

  2. Çok şık modeller mevcut bu insanlar boşuna ünlü olmuyorlar birbirleri ile ne kadar barışıklar.

  3. Gülbin Kara

    Güzel saç modelleri ama çok benim tarzımda model yok mesela Uzun Saçlar İçin Gelin Saçı Modelleri bu haberdeki modelleriniz harika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir