Ana Sayfa / Saç / Yuvarlak Yüzler İçin Saç Modelleri

Yuvarlak Yüzler İçin Saç Modelleri

Yuvarlak yüz hatlarına sahipsiniz ve kendinize uygun bir saç modeli mi arıyorsunuz? Hemen birkaç tüyo verelim size. Yuvarlak yüz hatları için saç tavsiyeleri genellikle saç uzunluğuyla değil stiliyle ilgilidir. Yuvarlak yüzlü kadınlar, kısa saçlarla da uzun saçlarla da güzel ve kusursuz görünebilirler. Uzun saçlara kat verilmesi durumunda daha da doğru bir model elde etmiş olacaksınız. Dümdüz uzun saçlar sadece yüzünüzün yuvarlak yapısına vurgu yapar ancak katlı görünüm bu durumu değiştirir. Anlattıklarımızı bir de görsel örneklerle pekiştirmemiz gerekirse hemen birkaç modeli sizlere sunalım.
Sonraki Geri
Orta Boy Bob Kesim Orta Boy Bob Kesim Saç Yuvarlak yüzler için orta boylarda bir bob kesim ideal modeller arasındadır. Omuz hizasında kesilen saçlarla yuvarlak yüzünüzü keskinleştirebilirsiniz.
Geri Dalgalar  Dalgalı Saç Modeli Orta boylarda kestirdiğiniz saçlarınıza dalgalar ekleyerek hoş bir model elde edebilirsiniz. Hatta yarım şekilde geriye doğru toplayacağınız saçlarınız doğal dalgalarla birleşince uyumlu bir görünüm sergileyecek
Dalgalı Bob Dalgalı Bob Saç Örneği Orta boylarda bir bob kesim her zaman yuvarlak yüzlü kadınların kurtarıcısı oluyor. Hatta bu modele bir de doğal dalgalar ekleyerek en ideal görüntüyü elde edebilirsiniz.
Dalgalı Pixie Dalgalı Pixe Saç Modeli Örneği Yuvarlak yüz şekline sahipsiniz ve saçlarınızı kısa bir modelle mi şekillendirmek istiyorsunuz? O zaman dalgalı ve bir tarafı uzun kesilen pixie modeli denemelisiniz.
Asimetrik Bob Asimetrik Bob Asimetrik bob kesim, yuvarlak yüz şekline sahip olan kadınların da rahatlıkla kullanabileceği son derece şık bir model. Kullanımı ve şekil vermesi de çok kolay olan bu model, yüzünüzü de daha oval bir forma kavuşturacak.
Uzun Katlı Model Uzun Katlı Model Yuvarlak bir yüz şekline sahipseniz ve saçlarınızı uzun şekilde kullanmak istiyorsanız, kesinlikle katmanlı kesimleri tercih etmelisiniz. Uzun saçlarınıza ekleyeceğiniz katlar yuvarlak yüz hattınızı daha keskinleştirecek.
Dalgalı Uzun Saçlar Uzun Dalgalı Saç Örnek Uzun saçlara eklenen doğal dalgalar, boynunuzu daha uzun gösterirken yüz hatlarınızı da oval bir forma kavuşturur. Yani bu saç modelini yuvarlak yüz şeklinden rahatsız olan kadınlar rahatlıkla kullanabilirler.
Atkuyruğu Atkuyruğu Saç Modeli Örneği Yüzün bir tarafını kapatan perçemle hazırlanan atkuyruğu, yuvarlak yüz hatlarınızı daha keskin bir forma kavuşturacak. Kolayca yapabileceğiniz bu modeli günün her saatinde kullanabilirsiniz.
Hacimli Yarım Toplu Model Hacimli Yarım Toplu Saç Doğal dalgalarla süslenen uzun saçlarınızın üst bölümünü krepeyle kabartarak topladığınızda hacimli ve gösterişli bir model elde etmiş olacaksınız. Üst kısımda hacim kazanan saçlar yüzünüzü de daha uzun gösterecek.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Lob Kesim Saç Modelleri

Lob Kesim Saç Modelleri

Lob kesim saç modelleri son dönemlerde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi bu saç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.