Ana Sayfa / Saç / Uzun Saçlar İçin Örgü Modelleri

Uzun Saçlar İçin Örgü Modelleri

Örgü saç  modası bildiğiniz gibi hiçbir zaman geçmiyor. Birbirinden farklı ve havalı tarzda örgü modelleri ile uzun saçlarınızı istediniz gibi süsleyebilir ve iddialı görünüm kazanabilirsiniz. Kısa saçlar için az sayıda örgü  saç modeli varken, uzun saçlar için de bir o kadar farklı seçenekler vardır. Birbirinden şık ve modern tarzdaki örgü modellerini sizin için bir araya getirdik, bu modeller arasından istediğinizi seçebilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
Sonraki Geri
At Kuyruğu Örgü At Kuyruğu Saç Modeli İnce bir örgüyle kalın örgünün birlikte kullanımıyla hazırlanan bu model, karmaşık görünse de yapımı son derece kolay. Daha çok günlük kullanım için uygun olan örgü modeliyle uzun saçlarınızı süsleyebilirsiniz.
Çarpraz Çift Örgü Çift Örgülü Saç Modeli Hollanda örgüsü olarak bilinen bu çarpraz örgü modeli, günlük olarak ve özel davetlerde kullanılabilir.
Hacimli Örgü Örgülü Saç Modeli İnce telli saçlara sahip olan kadınlar, saçlarının daha dolgun ve modern görünmesini istiyorlarsa bunu hacimli bir örgüyle sağlayabilirler.
Meyan Örgüsü Meyan Örgüsü Saç Modeli Saçlarınızda farklı bir örgü modelini denemek isterseniz, meyan örgüsünü denemenizi tavsiye ederiz. Uzun saçlarda kolayca yapılan bu saç modeli, şık bir görünüme sahip.
Örgülü Topuz Örgü Topuz Modeli Uzun saçlarınızı ince ince örerek bu şık topuzu hazırlayabilirsiniz. Bu saç modelini her türlü davette kullanabilirsiniz.
Sonsuzluk Örgüsü Sonsozluk Örgüsü Nedir Sonsuzluk örgüsü düşük at kuyruklarında mükemmel bir görünüme vurgu yapıyor. Bu örgü sayesinde saçlarınızda aksesuar kullanmadan iddialı bir görüntü sergileyebilirsiniz.
Romantik Örgülü Topuz Romantik Örgülü Topuz Modeli   Özel günlerde saçlarında romantik bir model görmek isteyenler, örgüyle hazırlanacak bu topuzu tercih edebilirler. Hem spor hem de şık bir tarza sahip olan bu topuz sayesinde zarif bir görünüm kazanabilirsiniz.
Çift Yarım Örgü Çift Yarım Örgü Modeli Saçlarında şirin ve spor bir model görmek isteyenler, çift taraflı yarım örgüyü deneyebilirler. Yapımı son derece kolay olan bu örgü modelini gündüz ve gece kullanabilirsiniz.
Ters Balıksırtı Örgüsü Balıksırtı Örgüsü Klasik balık sırtı örgüsünü tersten yaptığınız zaman bu şık modeli elde edebilirsiniz. Bu örgüyü sadece uzun saçlarda yapabilirsiniz ve her türlü davette de kullanabilirsiniz.
Çiçek Örgü Çiçek Örgülü Saç Modeli Uzun saçlarınızı özel davetlere hazırlamak için çiçek şeklinde bir örgüyü tercih edebilirsiniz. Yarım şekilde topladığınız saçlarınıza bu örgüyü ekleyerek şık bir model elde edebilirsiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.