Ana Sayfa / Saç / Kısa Saç Stili / Yuvarlak Yüz Şekline Sahip Kadınlar İçin 24 Özel Kısa Saç Modeli

Yuvarlak Yüz Şekline Sahip Kadınlar İçin 24 Özel Kısa Saç Modeli

Kısa Saç Modeli pratik ve zahmetsiz çözüm arayan pek çok kadının tercihi.Yuvarlak yüz şekline sahip olan kadınlar genellikle kısa saç modellerinden uzak durmaya çalışırlar. Ancak bu yüz şekline de uyum sağlayan ve şık bir görüntü sergileyen kısa saç modelleri de vardır. Sizin ihtiyacınıza uygun formda 29 kısa saç modelini bir araya topladık. Yuvarlak yüz hatlarına sahip hanımlar bu yıl tercihiniz kısa saç modeli ise  sizde rahatlıkla  hayallerinizdeki görünüme bürüneceksiniz.
Sonraki Geri

Asimetrik Küt Kesimasimetrik-kut-kesimAsimetrik formdaki bob kesim saçlarda bir taraf diğerine göre daha uzun bırakılmış. Biz taraftaki uzunluk, gözün aşağıya ve yukarıya bakmasına ve yanıltmasına neden oluyor. Bu sayede de yüzünüz daha uzu görünüyor.

Saçak Bob Kesim

Bu sevimli görünüme sahip bob kesim saçlar, yana ayrılan kahküller sayesinde yüzünüzün yuvarlak formunu gizleyecek.

Asimetrik Bobasimetrik-bob

Bob kesimlerde bu modelde olduğu gibi asimetrik çizgiler uygulamak her zaman saçlara daha fazla dikkat çekilmesine neden oluyor. Kısa saçlarla şık bir görünüme sahip olmak isteyen yuvarlak yüzlü kadınlar bu modeli tercih edebilirler.

Çene Boyu Bob Kesimcene-boyu-bob-kesim

Çenenin hemen altında biten bir kesimle haraketlendirilen kısa saçlar, yüzünüzü tamamen çerçeveleyerek gizlenmesini sağlayacak.

Orta Boy Bob Kesimorta-boy-bob-kesim

Arkası kısa, önü uzun olarak kesilen bob, yuvarlak yüz hatlarınızı dar bir görünüme kavuşturacak. Bu saçları yukarıya doğru kabartarak biçim ve hacim kazandırabilirsiniz.

Dalgalı Kısa Saçdalgali-kisa-sac

Kısa saçlarınızı maşayla haraketlendirdikten sonra üstü kabarık olacak şekilde, yanlardan sıkıca toplandığınız zaman yüzünüzü daha dar bir forma da sokmuş olacaksınız.

Hareketli Kısa Saç hareketli-kisa-sac

Bu kısa bob kesimde kullanılan katlı görünüm, fazlasıyla hareketli bir forma sahip. Bu model sayesinde hem saçlarınıza hava katıp hem de yüz hatlarınızı gizleyebilirsiniz.

Kabarık Kısa Saçkabarik-kisa-sac

Saçlarınızı kenarlarından sımsıkı toplayarak üst bölümünü bolca hareketlendirdiğiniz zaman hem yüz şeklinizi değiştirmiş hem de şık bir görünüm kazanmış olacaksınız.

Kısa Saçta Örgüorgulu-kisa-sac

Kısa saçlarınızı yanlarından örgülerle süslediğiniz takdirde, o bölümdeki hacmi kaldırarak yüzünüze gergin bir görünüm kazandırmış olursunuz. Saçlarınızın üst bölümünde yer vereceğiniz yükseklik de yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlayacak.

Katmanlı Kısa Saçkatmanli-kisa-sac

Bu kısacık saç modelinin ense bölümünün daha kısa, ön kısmının ise daha uzun katmanlarla şekillendirilmesi yüzünüzün yuvarlak görünmesine engel olur.

Şık ve Modern Asimetrik asimetrik-kisa-sac-kesim

Bir tarafı kısa, diğer tarafı daha uzun bırakılan asimetrik kesim kısa saç modeli, yuvarlak yüzlü kadınların tercihi olacak. Şık ve modern bir kesime sahip olan bu saç modeli, yuvarlak yüz hatlarınızı da tamamen gizleyecek.

Punk Kesim Saç punk-kesim-sac

Yanları tamamen kısaltılan üst bölümü biraz daha havalı bırakılan bu saç modeli, çok kısa olduğu için daha çok cesur hanımların tercihi olacak. Arkaya doğru taranan üst bölümdeki saçlar son derece modern bir görünüm vaat ediyor.

Asimetrik Kısa Saç asimetrik-kisa-sac

Son zamanların saç trenleri arasında yer alan bu model, hem yuvarlak yüz hatlarınızı gizleyecek hem de sizi modaya uygun modern bir görünüme kavuşturacak. Yanları kısa üst bölümü uzun kesilen bu saçlar havalı bir forma da sahip.

Çılgın Ruhlu Kısa Saç Modeli kisa-sac-modeli

Çılgın ruhlu kadınlara hitap edecek bir model. Kenarları neredeyse yok denecek kadar kısa kesilen saçlar, dalgalı form kazandırılan ve uzun bırakılan üst bölümüyle farklı bir tarzı yansıtıyor. Bu model için uygulayacağınız farklı renk tonları da daha havalı bir görünüm kazanmanızı sağlayacak.

Hacimli Kısa Saç

hacimli-kısa-sac

Bu saç modelinde tüm dikkat üst kısma çekiliyor. Bu bölümde uzun bırakılan saçlar, yanların da kısa olması sebebiyle yüzü daha uzun bir görünüme kavuşturuyor.

Yanlardan Kısa Yüksek Saç hacimli-kısa-sac

Üst ve ön kısmı uzun, yanları ve arka kısmı kısa bırakılan saçlar, şık bir görünüm kazanılması için formlandırılmış. Uzunluğun kademeli olarak arttığı saçlar, yüzünüzü daha uzun gösterecek.

Yandan Ayrılmış Kısa Saç Kisa-katli-kulak-arkasi-sac

Bu kısa kesime sahip saç modeli, modern bir hava kazanılmasını sağlıyor. Uzun bırakılan üst bölümdeki saçların öne doğru taranması da yüzün yuvarlak formdan çıkmasını sağlıyor.

Kısa ve Havalı

Katmanlı saç modelleri  doğal görünümüyle ve karışık formuyla kadınsı bir görünüm sergiliyor. Yuvarlak yüz şekline sahip kadınlar için güzel bir alternatif olan bu kısa saç modeli, şık görünmelerini de sağlayacak.

Kısa Katlı Saç kisa-katli-sac

Seksi bir görünüme sahip olan bu model, yanlarının ve ense bölümünün kısa, üst bölümünün de uzun bırakılmasıyla modern bir hava kazanıyor.

Maskülen Kesim Saç Maskulen-kesim-sac

Üst kısmı uzun bırakılan ve yüksek bir görünüm kazandırılan kısa saçlar, yüzünüzün yuvarlak formdan çıkıp uzun bir görünüm kazanmasını sağlayacak.

Basit Katlı Kesim basit-katli-kesim

Yumuşak dokunuşlara sahip küt saç modelleri, sade bir görünüme sahip. İnce telli ve yıpranmış saçları bu kesimle daha canlı ve dolgun bir görünüme sokabilirsiniz.

Kısa Pixie Kesim Kısa-pixie-kesim

Bu kısa saç modeli, cesur ve özgür ruhlu kadınlar için hazırlanmış. Yanlarının üstlere göre daha kısa kesildiği bu model, her yüz şekline de uyumlu olacak.

Dağınık Katmanlı Bob daginik-katmanli-bob

Dağınık katmanlı formda kesin saçlar, lob kesimin en güzel örneklerinden. Kolay şekil verilebilen bu model hem kullanışlı hem de şık bir yapıya sahip.

Bob Kesim bob-kesim-sac

Klasik ve modern kesimin bir arada kullanıldığı bu bob model, yüzün dolgunluğunu yumaşatıyor. Son derece popüler bir model olan bu saç kesimi, hem düz hem de dalgalı olarak kullanılabilir.

Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir