Ana Sayfa / Saç / Trend Siyah Saç Modelleri
trend siyah saç modelleri

Trend Siyah Saç Modelleri

Kadınların en çok tercih ettiği saç rengi siyah saçlardır. Siyah saç rengi her insana yakışmaz. Daha çok kumral ve beyaz tenli insanlara siyah saç daha çok yakışır. Siyah saçın bakımı son derece kolaydır. Aynı zamanda siyah saç boyadan sonra çok sık akmaz ve uzun bir süre dibin gelme sorunu yaşanmaz. Siyah saçlar arasına renkli paketler de hoş olabiliyor. Özellikle siyah saç arasına atılan gri paketler çok havalı bir görüntü yakalamaya yardımcı olacaktır. 2020 trend siyah saç modelleri arasında çok havalı ve şık modeller yer alır. Bu modeller ile hem gündeme ayak uydurmak hem de size en çok yakışan saç modelini seçmek mümkün olur.

Küt ve Kısa Siyah Saç Modeli 

En trend siyah saç modelleri arasında kısa ve küt saç modeli yer almaktadır. Çok havalı ve çok çekici duran küt saçlar bir de siyah olunca tam anlamıyla bu havayı yakalamayı sağlıyor. 2020 yılında kadınların en çok tercih ettiği saç modellerinden biri olmuştur. Dışarıda bu saç modelinden pek çok kişiye rastlamak mümkündür. Kısa ve siyah saçların bakımı da son derece kolay olacağından çok tercih edilir. Bu saç modelini geriye doğru ıslak bir şekilde taramak gece için çok uygun bir saç modeli olur.
İlgili Haber : Koyu Kızıl Saç Fikirleri

Renkli Paketler Atılan Siyah Saç Modelleri

Siyah saç modelleri denince akıllara sürekli aralarına atılan renkli paketler gelmektedir. Bu saç modellerinde en çok tercih edilen renk gri ve pembe renkleri olmaktadır. Çünkü gri ve pembe renk siyah ile en çok yakışan renklerden biridir. Gri paketler attırılırsa daha olgun bir görünüm ortaya çıkar. Pembe paketler ise daha genç daha çocuksu bir görünüme sebep olur. Trend siyah saç modelleri arasında yerini almıştır.
Sonraki Geri

Asyalı Doğal Siyahlar

Asyalı Doğal Siyahlar Asya denildiğinde akla gelen uzun koyu saçlar mirastır. Özel bir doku ve pürüzsüzlük göz önüne gelir. Saç kıllarının miras aldığı özellik, kılların daha hacimli ve düz olmasıdır. Parlaklığı da bir çok bölgeye göre daha fazladır. Farklı tonlara geçişte açma işlemi de bu özelliklerinden dolayı daha zordur.

Bob Kesimli Siyah Saç Modeli

Bob Kesimli Siyah Saç Modeli Değişim istendiğin ilk denenmesi gereken yöntem saçın bob şeklinde kesilmesi denebilir. Omuz uzunluğunda kullanılan saçlar için bob kesim büyük bir değişim getirmeyecektir. 60’ların görünümünü özlüyorsanız ve seviyorsanız tam size göre. Aralara serpiştirilecek ışıklarla Fransız kız modelinin çekiciliğini yakalayabilirsiniz.

Doğal Siyah Saç Modelleri

Doğal Siyah Saç Modelleri Doğal saçlar ne kadar sık duyduğumuz ama rastlamakta zorlandığımız bir gerçek. Kimyasallar almış, boyalar ve ısıya maruz kalmış saçlar için doğal kalmak deyimi ne kadar uzak görünüyor. Afro dokunuşu doğal siyah ya da siyaha yakın saçlarda düşündüğümüzde bakım kolaylaşabilir. Gevşetici kullanmadan örgüler almak işleri hafifletecek seçeneklerdendir. Bol nemlendirici, az tarama saç vitaminleri desteği olayı daha pratik bir hale getirecektir.

Kara Kiraz Saç Modeli

Kara Kiraz Saç Modeli Sonbahar ve soğuk havaların en büyük trendlerinden biri denilebilir. Özellikle kestane alt tonlara sahipseniz tam size uygun bir tercih olacaktır. Koyu zemine derin yakut veya bordo ışıklarıyla parlayan koyu kiraz kırmızısı doğallığında sıcaklığını yansıtır. Koyu tonlara geçiş için sağlam bir alt yapıda sağlar.

Kısa Siyah Saç Modeli

Kısa Siyah Saç Modeli Saçlarınızı çok kısa kullanma hayaliniz varsa en güzel hali siyah denebilir.  Şık görünen bakımlı kısa siyah saçlar. Şekillendirilmesi ve bakımı çok kolaydır. Yıka çık diye tabir edilen pratikliğin tanımıdır. Afro dokularla farklı bir boyut kazanabilir.

Kıvırcık Siyah Saç Modeli

Kıvırcık Siyah Saç Modeli Buklelerinizi siyahla buluşturmak istediğinizde öncelikle düşüneceğiniz başlık saçın nem oranıdır. Kıvırcık saçlar daha kuru olduğundan boyanın da vereceği kurulukta iyi hesaplanmalıdır. Boyamadan önce bol nemlendiren bir bakım hayat kurtarabilir. Kıvrılan buklelerin şekil bozukluğunu yaşamamak adına bol yağla zenginleştirilmiş nemlendiriciler tercih etmeliyiz. Parlak siyahlar bu bakımla kolayca sağlanır.

Kızıl Siyah Saç Modeli

Kızıl Siyah Saç Modeli En çok tercih edilen renk kombinlerin başında gelir kızıl ve siyah karışımı. Hem cesaretin hem etkileyiciliğin her an kullanılabilecek halidir. Daha çarpıcı bir görünümle kendinizi kalabalıklardan sıyırabilir tüm gözlerinizi üzerinize hapsedebilirsiniz. Hele ki domates kırmızısı bu işin kilit rengidir. Kumral veya kiraz kırmızısı iddiayı daha yumuşatır.

Lob Kesimli Siyah Saç Modeli

Lob Kesimli Siyah Saç Modeli Tüm yüz şekillerine uyan, tüm tenlerle uyumlu denilebilecek lob kesim günümüzün kurtarıcı modern modellerindendir. Dalgalı veya düz kullanıldığında da aynı mükemmellikte etki gösterir. Siyah saçın en havalı halidir.

Mavi Siyah Saç Modeli

Mavi Siyah Saç Modeli Saçların en koyu en soğuk tonlu hali mavi siyahtır. Bu havalı tonun derin hali mor-mavi ile açık tende harika bir etki yaratır. Orta tende ise gerçek mavi kullanımı uyumun en güzel halini yakalatır. Rengi parlatmak için ışıklık ve parlaklık ayarı çok iyi kontrol edilmeli.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.