Ana Sayfa / Saç / Erkekler İçin 45 Harika Saç Modeli

Erkekler İçin 45 Harika Saç Modeli

Erkekler de kendi saçlarında farklı model arayışı içine girebilir. Bu alanda birbirinden harika erkek saç modeli bulunuyor.
 1. Bunlardan ilki önler uzun aralar kısa saç modelidir. Son birkaç yılda çok moda olan bu saç tasarımında ön taraflara gözlere kadar uzun bırakılır ve tarakla şekil verilir, aralar düz şekilde kısa bırakılır.
 2. Yanlara doğru yaralı kıvırcık saçlar da çok moda. Saçınız kıvırcıksa tek tarafa ayırarak jöle ile bu şekli verebilirsiniz.
 3. David Beckham modeli; saçların üstü uzun, yanlar ve arka taraflar kısa bırakılır ve önde kalan saçlar hafif yana doğru taranır.
 4. Önler uzun, aralar kısa ve ön saçlar geriye doğru fönlü bir şekilde taranmış saç modeli de çok hoş.
 5. Yanlar kısa ve ön tarafla üst taraf uzun bırakılmış, açılı bir şekilde kesilmiş saçlar da dalgalı saçlara sahip erkekler için oldukça ideal.
 6. Açılı ve Asimetrik kesilmiş saç modeli, uzun perçemler de çok hoş görünüyor.
 7. Üst tarafa doğru özenle taranmış perçemler de uzun saçlılar in ideal.
 8. Aşağı sarkıtılmış perçemli saç modelleri de harika görünüyor.
 9. Küt kesilmiş saçlar ve ensede saçların toplanmış hali de oldukça iyi duruyor.
 10. İki yana ayrılmış kıvırcık saçlar da her erkeğe yakışıyor.

Erkekler İçin Kısa Saç Modelleri

 1. Ön perçemler yana taranmış, saçların üste doğru hafif dikilmiş saç modeli.
 2. Üçgen şeklinde yukarı dikilmiş saç modeli,
 3. Ortası hafif uzun yanları kısa bırakılmış saç modeli.
 4. Tek yana ayrılmış fönlü saçlar.
 5. Hafif üst tarafa doğru dalgalı fön çekilmiş kısa saçlar.
Her biri de birbirinden özel olup kesinlikle denenmesi gereken saç modelleridir.

En İyi Saç Şekillendiricileri 

İstediğiniz saç modelini kullanabilirsiniz ama bakımını yapmazsanız ve şekillendiricinizi kullanmazsanız kestirdiğiniz saç modelinin bir anlamı olmaz. Şekillendirici olarak isterseniz mat isterseniz parlak kullanabilirsiniz.
İlgili Haber : Fade Saç Kesimi

Kısa Saç Modelleri Nasıl Yapılır

Saçlarınızı kısa mı kullanmak istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken şey saçlarınız kenarları ve arka tarafını sıfır numara kestirmelisiniz. Üst tarafı istediğiniz gibi kestirip kullanabilirsiniz. Kısa saçın bakımı da kolaydır. Şekillendirici yardımı ile saçlarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz.
Sonraki Geri

Üç Numara Saç Modelleri

Üç Numara Saç Modelleri Saçlarınızda ferahlık istiyorsanız bu model sizin için birebir. Ama bu modelin şöyle bir sorunu var yüz hatlarınız iyi değilse size yakışmayabilir. Yüz hatları iyi olan insanlara tavsiyemdir. Farklı bir hava katacaktır size. Sakal da bırakırsanız çok daha erkeksi gözükeceksiniz.

Dokulu Saç Modelleri

Dokulu Saç Modelleri Bu saç modelinde odak noktası tamamen üst bölgededir. Modelde diğer modellerden farklı olan şey üst tarafın dokulu gözüküyor olması. Bunun sebebi daha kısa gözükmesidir. Bakımını parlak olmayan şekillendiriciyle yaparsanız doğal görünümünü bozmazsınız.

Çukur Saç Modelleri

Çukur Saç Modelleri Son dönemlerde çukur dizisiyle popüler olan saç modeli ismini bu diziden alıyor. Bu saç modelinde yapmanız gereken şey saçlarınız yanlarında ve arkasını sıfır tıraş etmeniz gerekiyor. Sadece üst bölgesinde saç bırakmanız yeterli. Bu modelle asi bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kirpi Saç Modelleri

Kirpi Saç Modelleri Bu saç modeli 90’lardan beri popüler olan bir saç modelidir. Genellikle bu saç modelini asi ve dikkat çekici görünmek isteyen insanlar kullanıyor. Yapmanız gereken şey saçlarınızın yanlarını ve arkasını temiz tutup önleri yatırıp üstü dikmeniz. Bu modeli isterseniz uzun isterseniz kısa bir şekilde kullanabilirsiniz.

Resmi Saç Modelleri

Resmi Saç Modelleri Her dönemde popüler olan bu saç modeli genellikle beyefendi ve iş adamı olan insanlar kullanır. Bu modelde yapmanız gereken şey saçlarınızı yana doğru tarayıp yanlarını da kademeli bir şekilde kestirmek. Beyefendi görüntünüze bir de asi bir görüntü yakalamak isterseniz saçınıza çizikte atabilirsiniz.

Mürettebat Saç Modelleri

Mürettebat Saç Modelleri Asker tıraşı da olarak bilinen bu saç modeli genellikle sert ve karizmatik bir görünüm isteyen erkeklerin tercihidir. Bu modelde yanları sıfır numara tıraş edip üstleri de istediğiniz düzeyde kestirebilirsiniz. Bu modeli kullanırken sakal genellikle tercih edilmez ama istiyorsanız bırakabilirsiniz.

Kısa Şahin Saç Modelleri

Kısa Şahin Saç Modelleri Bu saç modeli Mohikan model olarak da bilinir ama farkı o modelden daha kısa kullanılmasıdır. Yapmanız gereken şey saçlarınız üstlerini dikip uçlarını sivri bırakmak. Bu model size farklı ve dikkat çekici bir hava katar. Bakımını yapmazsanız bu saç modelinde  istediğiniz görünümü hiçbir zaman yakalayamazsınız.

Jöleli Saç Modelleri

Jöleli Saç Modelleri Saçlarınız geri doğru kullanmak istiyorsanız ve bir yandan da kısa kullanmak istiyorsanız saçlarınızın yanlarını kısaltıp üstleri uzatabilirsiniz. Bu saç modelini yaparken ister parlak ister mat jöleyle yapabilirsiniz. Genellikle bu saç modelini düze ve seyrek saçlı erkeklerin tercihi oluyor.

Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Dağınık ve kıvırcık saçlarınızdan sıkıldıysanız saçlarınızı kısa kestirip kıvırcıklaşmasını en minimum seviyeye indirebilirsiniz. Böylelikle saçlarınıza daha kolay şekil verebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar bu değişikliği görünce şaşırıp beğenilerini sizlere iletebilirler. Değişiklik bazı zamanlarda iyidir.

Dağınık Saç Modelleri

Dağınık Saç Modelleri Bu saç modelini genellikle saçlarıyla uğraşmak istemeyen erkekler tercih eder ama bu model görünenden fazla uğraş ve bakım ister. Eğer bu saç modelinde bakımı ve gereken özeni göstermezseniz istediğiniz görünüme ulaşamazsınız. Bu model aynı zamanda size hem seksi görünüm hem de havalı bir görünüm katar.

Havalı Saç Modelleri

Havalı Saç Modelleri Günümüz de bu saç modeli baya popüler olup genellikle çevresi geniş havalı olmayı tercih eden erkeklerin modelidir. Bu saç modelinde yapmanız gereken şey yanları teniniz görünecek şekilde kestirip üstleri de istediğiniz modelde kestirebilirsiniz. Bu saç modelini kullanan erkekler genellikle sakal kullanmazlar ama isterseniz saç modelinize uygun sakal bırakabilirsiniz. Havalı bir görünüm için birebir saç modelidir.

Modern Saç Modelleri

Modern Saç Modelleri Son dönemlerde popüler olan bu saç modeli cesaret isteyen bir saç modelidir. Yapmanız gereken bu modelde saçlarınızı geriye doğru kestirmelisiniz. Bakımını iyi yapmalısınız ki karizmatik ve dikkat çekici görüntünüzü koruyabilin.

Kısa Tarak Saç Modelleri

Kısa Tarak Saç Modelleri Saçlarınız kısa kullanmak istiyorsanız ve bu modelli yapmakla uğraşmak istemiyorsanız bu tam size göre. Duştan sonra saçlarınızı kurutun ve tek bir tarak darbesiyle etkileyici görüntünüz hazır. Bakımı da yapımı kadar kolaydır. Az uğraş ve karizmatik görüntü için ne bekliyorsunuz, modeliniz belli.

Kısa Ve Şık Saç Modelleri

Kısa Ve Şık Saç Modelleri Bu saç modelini her dönemdeki modaya uygun kullanabilirsiniz. Bu saç modelini istediğiniz yüz şeklinde kullanabilirsiniz. Bakımı da gayet basittir. Modaya önem gösteriyorsanız bu saç modeli sizin her türlü modaya ayak uydurmanıza yardımcı olur. Ayrıca size karizmatik bir görünüm de sağlar.

En Popüler Kısa Saç Modelleri

En Popüler Kısa Saç Modelleri Kirpi, kısa tarak, dağınık, modern, havalı, kısa kıvırcık saç modelleri gibi bir sürü kısa saç modelleri vardır. Ve bunların bazıları yeni yeni popüler olanıdır. Günümüzde erkeklerin çoğu bu modellerden kullanıyorlardır.

Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri Kısa saçların ortak noktası yanları ve arkasının kısa ya da sıfır numara olmasıdır. Ve kısa saçların şöyle bir avantajı var, birçok tarzda kullanabiliyorsunuz. Popüler çok fazla kısa saç modelleri var. Bunlardan istediğiniz modeli tercih edip kullanabilirsiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Ashley Joy Saç Bakım Yağı

Ashley Joy

Ashley Joy, doğanın zenginliklerini kullanarak saçlara derinlemesine bakım yapan bir üründür. İçeriğindeki maddeler sayesinde yalnızca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir