Ana Sayfa / Makyaj Bloğu / Kış Gelinlerine Güzellik Tüyoları
Gelin Makyajı Nasıl Yapılır

Kış Gelinlerine Güzellik Tüyoları

Yazın evlenmek istemeyen ve kışın evlenmenin daha romantik olduğunu düşünen gelinler kış mevsiminde evlenmeyi tercih ederler. Kış mevsimine göre hazırlana gelin adayları için kış gelinlerine güzellik tüyoları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Kış gelinleri düğün mekânına kış mevsimine göre uyarlayarak daha bir güzel görünüm elde edebilmektedirler. Kış mevsiminde kullanılan güzel bir renk olan kırmızıyı düğün mekânı aksesuarlarında tercih etmek ve kendi çevresinde daha güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca gelin buketi ve gelin saçınızda kış mevsiminin simgesi olan kozalak kullanmak daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Kış gelinleri düğünden önce saçlarına saç bakımı  uygulamalıdırlar. Kışın soğuğu ve nemsizliği saçlara zarar vermektedir. Uygulanacak olan düğün öncesi bakım saçlarınızın daha canlı ve ışıltılı görünmesini sağlayacaktır.  

Kış Mevsimi Renklerine Her Yerde Yer Verin

Sadelikten yana olan kış mevsimi gelinleri saçlarını beyaz orkide takarak güzel bir görünüm elde edebilirler. Beyaz orkideyi gelin buketlerinde de kullanarak değişik bir görünüm elde edebilmektedirler. Daha canlı renkler kullanmak isteyen kış gelinleri kış mevsimine uygun olarak kırmızı altın sarısı veya mor renkleri tercih edebilirler.

Kış gelinlerine güzellik tüyoları arasında vereceğimiz bir başka ayrıntı ise kış mevsiminin renklerinin yanı sıra renklerin içeriğinde çeşitli isimler parıltılar kullanmak daha güzel görünmenize yardımcı olacaktır. Simlerin arasında bulunan gümüş rengi altın sarısı renkli kış mevsimine uygun renkler arasında bulunmaktadır.

Kış Gelinlerine Kış Makyajı

Kış gelinlerinin güzel bir cilt makyajının yanı sıra doğal bir tene sahip olmalıdırlar. Kış gelinlerine güzellik tüyoları arasında doğal ve cesur makyajlar bulunmaktadır. Kış makyajı büyük bir yere sahip olmaktadır sezonun kilit renklerinden olan derim mavi simli bitişler ve grafik kenarlar ile sınırlandırılmış olarak kullanılarak gelinlere bir güzellik katmaktadır.

Göz makyajında dumanlı göz makyajı bu kışında favori modası. Kış gelinlerinin kullanabileceği tonlarda tercih edilen allıklar, eyerlineler, rujlar gelinlerin daha güze bir görünüm elde etmelerine yardımcı olacaktır. Kış gelinlerinin makyaj yapmadan önce ciltlerini iyice arındırmaları gerekmektedir. Ayrıca gelinlerin düğünden önce ciltlerine düzenli olarak bakım uygulamaları düğünde daha güzel görünmelerini sağlayacaktır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Koyu Renk Ruj Nedir

Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır

Makyajda iddialı renklerden biri olan koyu renk rujların, ten rengi ve dudak yapısı göz önünde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.