Ana Sayfa / Saç / Ünlülerin Tercihi Muhteşem Kısa Saç Modelleri

Ünlülerin Tercihi Muhteşem Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri modası  hiçbir zaman geçmez. Her sezonun trendleri arasında kendine yer bulan kısa saç modellerimutlaka yer bulur. Tüm yüz şekillerine uygun farklı kısa saç modellerine sahip olmanız da mümkün. Kişiye hem spor hem de klasik ve ciddi bir ifade de katan kısa saç modelleri, kullanım ve bakım kolaylığı sebebiyle de fazlaca tercih ediliyor. Dünyaca ünlü birçok isim de ya kısa saçtan asla vazgeçmiyor ya da uzun saçın bakımından yorulduğunda kendini kısa bir saç modeliyle rahatlatıyor. Size de ilham verecek niteliğe sahip tam 20 kısa saç modelini bir araya getirdik. Ayrıca saçlarınızda katman kullanmayı seviyorsanız katmanlı kısa saç modelleri sayfamıza da göz atmalısınız.
Sonraki Geri
Yumuşak Görünüm Muhteşem Kısa Saç Modelleri Nelerdir Kısacık kestireceğiniz saçlarınızı, Emma Willis gibi yumuşak bir görünüme bürüyebilirsiniz. Yanlarını kulak arkasına aldığınız saçlarınızın ön bölümünü de arkaya doğru tarayarak yüzünüzü tamamen açıp hoş bir görüntü sergileyebilirsiniz.
Kısa ve Katmanlı Kısa ve Katmanlı Saç Alnını açmak istemeyen hanımlar, kısa saçlarının ön bölümünü biraz daha uzun bırakarak, Anne Hathaway gibi bir tarafa doğru tarayabilirler. Hem şık hem de zarif bir görünüm sunan bu saç modeli, her yaşa uygun bir seçenek.
Kısa Pixie Saç Kesimi Kısa Pixie Saç Kesimi Modeli Kadınsı ve çarpıcı görünümü garantileyen kısa pixie saç modelini, dikkat çekmek ve fark yaratmak için tercih edebilirsiniz. Maggie Gyllenhaal gibi süper kısa pixie modelini seçerek hoş görünüme garantileyebilirsiniz.
Dalgalı Katman Dalgalı Katman Saç Modeli Kısa saçla özdeşleşen ünlülerden olan Halle Berry, dalgalı katmanlarla kestirdiği saçlarını çok güzel şekilde taşıyor. Üst ve ön bölümdeki dağınık ve doğal görünüm de hem klasik hem de spor bir tarzı sembolize ediyor.
Pürüzlü Kesim Pürüzlü Kesim Saç Modeli Saçlarında doğal formu korumak isteyen ve yapılı modellerden hoşlanmayanlar, Judi Dench’in kısa saç modelini deneyebilirler. Kurutup çıkma avantajı sunan bu model, sizin ayna karşısında fazla vakit harcamanıza da engel olacak.
Retro Kesim Retro Kesim Saç Modeli Kısa saçlarınıza retro bir görümüm katmak istiyorsanız, Jennifer Lawrence örneğinde olduğu gibi bu tarz bir modeli tercih edebilirsiniz. Üst bölümünde havalı bir forma sahip olan saçlarınızı geriye doğru taradığınızda istediğiniz görünümü kazanacaksınız.
Blonde Vurgular Blonde Vurgular Nelerdir Doğal dalgalarla süslenen kısa saçlar, daha çok orta yaşlı hanımlara hitap ediyor. Daha genç ve dinamik bir görüntüye sahip olmak isteyenler, saçlarını bu modelle renklendirebilirler.
Tıraşlı Model Tıraşlı Saç Modeli Nedir Saçlarını kazıtmaya ya da kısacık kestirmeye meraklı olanlar, bu tıraşlı model size hitap ediyor. Erkeksi bir görünüme sahip olacağınız bu modelle farkınızı da ortaya koyacaksınız.
Kısa Bob Kısa Bob Saç Modeli Kısa kestireceğiniz saçlarınızın doğal ve sade bir görünümde olmasını istiyorsanız Jessica Stam gibi düz bir bob saç modeli  tercih edebilirsiniz. Bu model her tarza kolayca uyum sağlayacaktır.
Afro Kesim Afro Kesim Saç Kıvırcık saç modelleri ilginizi çekiyor ise, bu kesim sizin için  mükemmel bir model. Alt bölümü tamamen kısa kesilen ve üstte uzun bırakılan saçlar sizi hem havalı hem de özgün bir tarza bürüyecek. Kıvırcık saçlar nedeniyle fazla yüksek ve havalı görünecek bu model, Alicia Keys’e de fazlasıyla yakışmış.
Kase Kesimi Kase Kesimi Saç Modeli Klasikleşmiş bir model olan kase kesimi, Kate Silverton örneğinde şık bir form kazanıyor. Kalın telli ve düz saç modelleri  için son derece uygun olacak olan bu kesim, sizi farklı bir havaya bürüyecek.
Karmaşık Kesim Karmaşık Kesim Saç Modeli Saçlarında dağınık ve doğal bir görünüm arzulayanlar için ideal bir kesim. Pixie Geldof’un da tercihi olan bu model, kullanım rahatlığı ve spor bir görünüm vaat ediyor.
Havalı Kesim Havalı Kesim Saç Modeli Daha çok genç kızların beğenisini toplayacak olan bu kesim, havalı ve özgün bir tarzı sembolize ediyor. Bir taraftan kazınan saçlar başınızın diğer tarafına taranıp sabitlendiğinde mükemmel bir görünümü garantilemiş ve sıradışı bir forma girmiş olacaksınız. Bu kesim Miley Cyrus’a da çok yakışmış.
Hacimli Kesim Hacimli Kesim Nedir Kısa saçlarda hacim eksikliği konusuna vurgu yapan bu model, sizi havalı bir bayan haline getirecek. Sharon Osbourne’nin de tercihi olan bu kesim hem günlük hem de özel hayatınızda sizi son derece memnun edecek.
Sofistike Kesim Sofistike Kesim Saç Modeli Kris Jenner’ın tercihi olan bu kesim, yaşlanma karşıtı ve sofistike bir görünüme sahip. Şık davetlerde de kolayca şekle sokabileceğiniz bu kesim, size kullanım kolaylığı da sağlıyor.
Stil Kesim Stil Kesimi Saç Kısa saçlarınızı canlandırmanın yolu, Michelle Dockery örneğinde saklı. Stilinize biraz hava katmak için saçlarınızı alt bölümden hacimlendirerek bir tarafa ayırmak size yetecektir.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Gece Mavisi Saç Modelleri ve Bakımı

Saçlar; kadınların en çok önem verdiği hususlardır. Hanımlara farkındalık katan ve yüz güzelliklerini ortaya çıkaran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.