Ana Sayfa / Saç / Gri Balyaj Saç Modelleri

Gri Balyaj Saç Modelleri

Sokaklarda ve ışıltılı mekanlarda yavaş yavaş ortaya çıkan Gri balyaj saç modellerine sahip hanımlar şüphesiz ilgiyi üzerlerinde toplamaya devam ediyor. Fakat geç kalmış sayılmazsınız. Çünkü Gri balyaj saç modelleri kül rengi desteği ile yeni yılda da ortalığı karıştırmaya devam edecek. Gri balyaj saç modelleri, daha çok açık renklerden kaçan hanımların tercih ettiği bir renk. Soğuk bir görünüm olsa da sahibinin yüzüne son derece cool bir görünüm kattığı da ayrıca bir gerçek. Gri balyaj saç rengini tercih eden genel kitle, saçları beyazlayanlar olsa da son dönemde genç hanımlarında bu saç modeline ilgi göstermesi modelin bir anda trendlerde yer almasını sağlamış durumda.

Kimler Gri Balyaj Saç Modelini Taşıyabilir?

Açık tenli hanımlarda daha estetik durduğunu söylemek doğru olacaktır. Ayrıca buğday rengine kadar gelen skala da yer alan bayanların da bu rengi taşımakta sorun yaşamayacağını söyleyebiliriz. Fakat açık renkli daha açık tenli bayanların bu renkten biraz uzak durmasında fayda var. Dalgalı Gri Ombre Saç Modeli; Bu liste de yer alması gereken en önemli modeller arasında hiç şüphesiz ombre tekniğine ait dalgalı Gri balyaj saç modeli olacaktır. Hem gri renkte hem de Ombre tekniğinde oldukça ilgi çeken model, saç kökü ile saç ucundaki o zıt geçişin en yoğun hissedildiği model olma özelliği taşıyor.
Sonraki Geri
Gri Balyaj Saç Modeli Uzun bırakılmış üst katmanlar ile yapılmış bu kesim  kısa saç modelleri ile modern bir görünüm yaratmak isteyenler için ideal bir öneri olacaktır.
Gri Renkte Bob Kesim Saç Düz ve ince saçlara sahipseniz, klasik kesim bob saç modellerini tercih edebilirsiniz. Bu saç modeli aynı zamanda çok pratik şekil aldığından iş hayatında  yoğun çalışan  kadınlarında tercihi olabilir.
Gri Renkte Kısa Saç Eğer birden gri bir saça sahip olma fikri sizi korkutuyorsa gümüş rengine kaçan tonları seçerek kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.
Uzu Gri Renk Saç Modeli Kalın saç tellerine sahipseniz saç boyunu omuz hizasında kullanmak , pek çok yüz modeli için en doğru çözüm olacaktır.
Gri Renkte Saç Modelleri Eğer gri renkte kullandığınız saçlarınızda romantik bir hava yaratmaksa amacınız, bunun en kolay yolu ince ve şık bukleler oluşturmaktır.
Gri Balyaj Saç Saç renginizde elde etmek istediğiniz görüntü, düz mat gri tonları yerine gümüş tonlarına eğilmelisiniz. Bu seçim saçlarınızın  parlak ve genç görünmesini sağlar.
Gri Saç Stili Katmanlı saç modelleri için iyi bir kesim ve çağdaş bir görünüm
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.