Ana Sayfa / Saç / 50 Yaş Üstü Kadınlar İçin Kısa Saç Modelleri

50 Yaş Üstü Kadınlar İçin Kısa Saç Modelleri

50 yaşın üstündeki kadınlar her zaman stilleriyle daha genç görünmenin yollarını ararlar. Bu yaş ortalamasındaki kadınlar için hazırlanan özel saç modelleri de var tabi. Kimisi için yaşına uygun kimisi için de daha genç görünüm garantisi sunan modelleri sayfamızda bulabilir ve fikir edinebilirsiniz.
Sonraki Geri
Bob kesim Bob Kesim Saç Önlerden arkaya doğru uzayan formuyla dikkat çeken bu bob kesim 50 yaş üstü kadınlar için ideal bir seçenek sunuyor. Bu modelle yaşınıza uygun ve modern görünebilirsiniz.
Kahküllü Bob Kahküllü Saç Modelleri Her saç cinsi için kolayca uygulanabilecek bir model. Kahkülle süslenen klasik bob kesim modern görünümün garantisi oluyor.
Kısa Pixie Kesim Kısa Pixe Modeli Örneği 50 yaşın üstündeki kadınlar genellikle saçlarıyla uzun süre uğraşmak istemezler. Onlar için hazırlanan bu pixie kesim de her zaman bakımlı ve şık görünmeleri için imkan sunuyor.
Çene Uzunluğunda Bob Çene Uzunluğunda Bob Kesim Modeli Çene hizasında kesilen bu bob, özellikle ince telli saçlara sahip olan kadınlara hitap ediyor. Zahmetsizce şık görünme imkanı sunan bu model hem yaşınıza uyum sağlayacak hem de sizi trendlere bağlı bir kadın haline getirecek.
Katmanlı Kabarık Bob Katmanlı Kabarık Saç Son derece kadınsı bir görünüme sahip olan bu katmanlı ve kabarık bob kesim, 50 yaşı geçmiş kadınların tercih edebileceği şık ve iddialı bir model. Saçlarına uzun zaman ayırmak istemeyen ancak şıklığından da ödün vermek istemeyen kadınların vazgeçilmezi bu model olacak.
Katmanlı Bob Katmanlı Bob Modeli Farklı boyutlardaki katmanlarla süslenen saçlar, romantik bir havaya sahip. Kısa kesilen kahkülü ve katmanlarıyla göz kamaştıran bu model,  genç görünüm imkanı da sunuyor.
Düz Kesim Bob Düz Bob Model Saç Bu model, şık ve genç görünüm arzusu olan kadınlara hitap ediyor. Keskin hatlarla kesilen bu model, ince ve kalın telli saçlar için uyumlu.  
Gri Bob Gri Bob Saç Kalın telli ve hacimli saçlarınız varsa bunu bob kesimle şekillendirebilirsiniz. Ayrıca trendlere uygun da bir görünüm arzu ederseniz, gri renkli saçlarınızı doğal haliyle kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Son yıllardaki en moda renklerden olan gri saç modelleri  sizi stil sahibi bir kadın haline getirecek.
Yuvarlak Katmanlar Yuvarlak Katmanlar Büyük bir bölümü griye dönüşen saçlarınızı doğal haliyle şık bir modele dönüştürebilirsiniz. Renk olarak gri tonlarının hakimiyetini kullanarak yuvarlak katmanlarla şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca Katmanlı uzun saç modelleri size her daim havalı görünüm sağlayacaktır.
Dağınık Pixie Dağınık Pixe Modeli Dağınık şekilde ve asimetrik olarak kesilen katmanlarla süslenen pixie model, 50 yaşın üstündeki kadınlar için uygun bir kesim. Daha genç ve çılgın görünmek isteyen kadınlar bu modele bayılacak.
Yuvarlak Bob Yuvarlak Bob Kesim Doğal düz ya da dalgalı saçlara sahipseniz bunları yuvarlak bob kesimle süsleyebilir ve yeni bir forma kavuşturabilirsiniz. Bu saçlarla hem modern görünecek hem de gençleşeceksiniz.
Sonraki Geri
 

Bu habere de bakabilirisiniz

sonbahar saç model örnekleri

Sonbahar Saç Modelleri

Bu sezon da sonbahara özel birbirinden farklı saç modelleri kendini gösteriyor. Her kadının saç zevki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.